Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki spirál...

Van itt olyan, aki spirál mellett lett terhes? Ha igen, miből jöttél rá?

Figyelt kérdés
Meg tudtad tartani a babát? Levették a spirált?
2012. márc. 2. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Jelek:

- szoptatott babám egyik napról a másikra leválasztotta magát

- ingerült, feszült, ideges voltam, olyan tipikus mensi előtt tünetek, csak épp mensi nem volt sehol (ez még önmagában nem lett volna indok, mert hol volt, hol nem, mint a mesében)

- anyukám viccesen megkérdezte: nem vagy te terhes? Ugyanolyan zizi vagy, mint az első babádnál.


Másnap pozitívat teszteltem. Rohanás a dokihoz, hogy ilyenkor mi a bánat van. A baba még nem látszódott az uh-nk, csak az, hogy a spirál jó helyen van, két hét várakozás (maga a pokol), majd vissza uh-ra, ahol már dobogott a kis szíve :) A lehető legjobb helyen tapadt meg, a spirált simán le tudták venni. Ma már 2,5 éves nagylány.

2012. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
na,szóval a spirál is ennyire biztonságos...-ez nagyon nem jó hír
2012. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Én elég későn vettem észre, mert nekem is rendszertelen volt a ciklusom. Én egy végighányt hét után jutottam el oda, hogy veszek egy tesztet. Ordított a teszten a második csík. Elmentem én is a nőgyógyászhoz, hogy ilyenkor mi van, de csak az volt a reakció, hogy "Nahát, teherbe esett? Nem baj, levesszük a spirált." Levették és megmaradt a baba, jobban mondva a babák, mert ráadásul ikrek jöttek három gyerek után. Na a szülés után már nem a spirállal próbálkoztunk, hanem a műtétes megoldással. Ez egyelőre (kopp-kopp) működik.
2012. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm spirál mellett lett várandós. Sajnos a pici betegen született. A doki szerint a spirál nem játszott közre.. hát nem tudjuk!
2012. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!