Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemhez és lombikhoz tényleg...

Inszemhez és lombikhoz tényleg kell házasság vagy közjegyző előtti élettársi nyilatkozat? Ellenőrzik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia nekünk nem kellett. SOTE II-en csinálták az inszemet. A lombikról már én is hallottam.

De az is lehet, hogy kórházfüggő. Kérdezd meg a kezelőorvosod!

2009. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon intézményfüggő. A magán kórházakban nem kell, de a "normál" ellátás keretein belül kell a házassági anyakönyvi kivonat és min. 1 év sikertelen próba. Legutolsó infóim ezek. És ellenőrzik.

Sok sikert!

2009. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az egy év is megvan és a magán is (Kaáli), de mivel ezek ott is TB alapon mennek, lehet, hogy ott is bekérik... Mindegy, legfeljebb házasodunk :) Köszi a válaszokat.
2009. jún. 8. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Megkérdezhetem, hogy melyikőtöknél van a probléma?
2009. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi épp múlt héten intéztük az együttélési nyilatkozatot inszemhez. Valóban kérték, de nem egy nagy ügy. Okmányirodában van formanyomtatvány hozzá, el kell mennetek mindkettőtöknek egyszerre a személyivel és lakcímkártyával. Pillanatok alatt kiadták a hivatalos papírt úgy, hogy nem is egy helyre vagyunk állandó lakcímre bejelentve ( ideiglenes nincs is). Az ügyintéző legyintett,azt mondta ez nem lényeges, csak írjuk be, hogy kb mikortól élünk együtt. Max fél órát vett az egész igénybe. Egyszerűbb mint a házasság:)))
2009. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Második: nálam van a probléma, nem is kicsi, sajnos :(


Utolsó: köszi, jó hír :)

2009. jún. 9. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismét második vagyok. Ha jól tudom, akkor, ha a nőnél van probléma, akkor lehet egyedülálló is. Egy ismerősöm mostanában kezd bejutni egy meddőségibe (magán-Róbert Károly Magánklinika) és ott azt mondták neki, hogy lehet egyedülálló és "teljesen egészséges", de akkor az donorról saját magának kell gondoskodnia. Remélem segítettem és mielőbbi gyermekáldást!
2009. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!