Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sokára lett pozitív a...

Akinek sokára lett pozitív a teszt és mégis terhes volt, annak hányadik napon/héten lett az? Minden tapasztalat érdekel .

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, akinek elég későn lett pozi tesztje ... úgy a 44. nap környékén ... nekem 9. napja késik a menstruációm...mikor teszteljek legközelebb? (6 napja reggeli teszt negatív).
2009. jún. 9. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia. Meg mindig semmi. A hetvegen csinalok meg egy tesztet, most raszantam magam, mert mostmar idegesit.72. napja semmi. Majd aztan orvoshoz megint. Meglatjuk mi lesz. Semmi erzesem sincs, se megjon se semmi. Jo mondjuk annyi, hogy tobbet jarok pisilni, meg neha olyan izomlaz a mehembe. semmi több. Majd megirom mi lett. Te veled?

70 napos (Kleine)

2009. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szia !

Nálam sincs semmi! Holnap reggel tesztelek és délelőttre van időpontom a dokihoz! Írtam közben egy másik kérdést is (11 napja késik .. .kezdettel). Csak a hasam szurkál néha és apró görcs szerű érzés a méhemben. De nincs cicifájás, semmi komolyabb tünet :-( Hangulatváltozás van rendesen ... reggel még vigyorogtam ezerrel, most meg depis vagyok ... talán félek a csalódástól, hogy ha nega, akkor mitől késik ennyit??? Neked már volt ilyen korábban? Nekem soha nem késett! Tavaly volt egy missed ab-om, de ott mensiztem pár napot, nagyon gyengén, inkább több barnázással, de a mensi után lett hőemelkedésem és fájtak a melleim nagyon. 2-3 nap után teszteltem reggel és erős pozitív lett!!! Alig hittem a szememnek!!! Csak egy megérzés volt, h teszt!!! Csak sajnos a 6. hétig fejlődött, aztán nem volt életjel :-((( Hát most holnap reggel teszt és irány a doki délelőtt! Majd írok, hogy mi volt!!!

2009. jún. 11. 19:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia. Nem nekem soha nem kesett ez az erdekes. Meg mindig semmi. Na neked milyen lett a teszt. erdekel nagyon mi van veled.

(Kleine)

2009. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Babamama89 ***** válasza:
nekem 38 naposak a ciklusaim. Marc. 9. volt az utolso menzim elso napja. Elvileg apr. kozepere nem vartam. A beagyazodas kb apr 10. korul lehetett, apr 22 let nagyon halvany pozi, apr.25. eros pozi. Sajnos missed ab lett a vege, marc 31. elhalt, visszafejlodott. Szoval lehet,hogy veszjelzo a kesoi pozi teszt. Nem tudom :(
2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Babamama89 ***** válasza:
utolso vagyok. Marc 5tol barnaztam. majus 31. missed ab diagn
2016. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok

Nem tudom h Meg fogja e nézni egyáltalán ezt már valaki de hát ha segítség

Én 6 hetes terhes voltam amikor kiderült h terhes vagyok

Ami úgy volt h hogy késett 6 napot és csináltam egy tesztet

De mint kiderült nekem az előtte lévő menstruációm igazából baba jelzés volt

És akkor lettem terhes

Meg sem fordult a fejemben a terhesség mivel h meg is volt előtte hónapban csak az utána lévő nem jött meg

De akkor már bőven terhes voltam

Sajnos a picurka 11 hetesen el is ment!

2018. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de hátha segítség valakinek. Nekem a kisfiam a ciklus 15. Vagy 17. Napján fogant és mégis csak 36. Napra lett halvány pozitív a 25ös x-epil teszt. 2 napra rá már erős volt. Megmaradt a baba.
2022. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látom régi topic,de hátha énis segitek ezzel valakinek.Nekem kb mensi kimaradás után csak a 13-14.ik napon lett halvány pozitív akkor még a doki sem látott semmit ultrahangon,/addig negatívak voltak a tesztjeim/vissza kellett menjek egy hét után ultrahangra, rendes poztívat kb 16-17.ik nap kimaradás után mutatott.Most megint ez a helyzet 6.ik napja késik tesztek negatívak mellem megnőtt érzékeny,kiváncsi leszek hogy most is baba van e.
dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!