Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt halvany pozitiv,8...

Teszt halvany pozitiv,8 darab, megse vagyok terhes? Konyorgom irjatok

Figyelt kérdés
most voltam reggel csinalni vervizsgalatot,BETA HCG es 0,1 lett az eredmeny!! a vervizsgalat negatin,ott azt mondtak hogy nem vagyok terhes,de akkor miert kesik 6 napja,es miert vannak halvany pozitiv tesztjeim?osszesen 8 darab!
2012. márc. 6. 12:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Én elhiszem, félre ne érts. :) Előfordulhat, hogy elkevernek valamit a laborban. Még ők sem tévedhetetlenek. :) De a biztonság kedvéért jobb lenne, ha egy doki megnézne uh-val. Szorítok, hogy babás legyél! :)
2012. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is menj el uh-ra, vagy akár egy nőgyógyászati vizsgálatra. A dokinak már ekkora terhességet észre kell vennie vizsgálattal is. Én 6 hetesen voltam először nőgyógyászati vizsgálaton (te most, ha 6 napja késik, akkor kb 5 hetes terhes lehetsz, ha igazak a tesztek-REMÉLJÜK) és ott már ultrahang nélkül is tudta a doki, hogy terhes vagyok, mert a rendesnél nagyobb és puhább volt a méhem, ami terhességre utaló jel.

Szurkolok neked, hogy baba legyen, de mihamarabb járj utána, hogy ne kelljen feleslegesen idegeskedned.

2012. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem veszel egy digitális tesztet? Azon nem téveszthet meg a csík. A Clearblue digitálisa nagyon jó.
2012. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Rossz a teszt! Miért nem fogadod el a tényt és nyugszol meg, hogy NEM Vagy terhes!!?

Elkeverik a vért meg ilyen hülyeségekkel ne áltassuk a kérdezőt!

2012. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanolyan tesztek? Erősödtek, vagy folyamatosan halványak?

Az a helyzet, hogy ha a teszt mutatja, akkor a véredben is meg kellene jelennie a BHCG-nek. Utálok károgni, de azt hiszem, hogy 0,1-es BHCG szint mellett majdnem kizárt a terhesség.

2012. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

MINDENKÉPP MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ!


Ezt most nagyon komolyan mondom!


A barátnőm pozitívakat tesztelt, de csak nagyon halványakat. Aztán egy idő múlva egyik teszt pozitív lett neki,másik negatív.

Már teljesen összezavarodott. Elment orvoshoz és kiderült hogy maga a beágyazódás elkezdődött (ezért a szervezete már kimutatta a hsg-t de csak halványan), de nem fejeződött be. Nem tapadt meg rendesen. Az orvosa azt mondta bízzák a természetre, és igen, szerencse a szerencsétlenségben hogy nem kellett műtéti úton segíteni eltávolítani, hanem a természet elintézte.


A terhességet legmegbízhatóbban vérvétellel tudják kimutatni. Ha neked a véreredményedben nem mutatták ki, akkor sajnos nem vagy terhes.

De a nőgyógyászodat mindenképp keresd fel a tesztek miatt.

2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%

13.35 vagyok!


Bocs javítok! Elírtam!


hsg= javítva HCG

2012. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Milyen márkáju tesztet használtál? Jó helyen jelent meg a tesztcsík? Nem lehet illeszkedési csík esetleg?

Őszintén szólva szerintem a teszt rossz, mert egyrészt eleve erősödnie kellett volna(nekem 3 nap késésnél este lett szép erős pozitív), másrészről a vérvétel elég pontos, és az neked 0,1 lett, ami nagyon alacsony, szinte 0, még azt a lehetőséget is kizárja, hogy esetleg elindult valami, de nem maradt meg, mert akkor is magasabb lenne.

Némely rosszindulatú cisztánál is előfordul, hogy halvány pozitív tesztet okoz, de azt is azért, mert hcg-t termel, és arra reagál a teszt, de nálad erről sem lehet szó, mert akkor a vérvételi eredményedben is látszódnia kellett volna.

Őszintén szólva nem hinném, hogy a labor kevert el valamit, de mindenesetre érdekes.

Én is azt ajánlom, hogy vegyél digitális tesztet, aztán ha az is pozitív, menj vissza az orvoshoz, és nézzenek meg uh-gal.

2012. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt hasonló. 5 halvány + tesztem volt - az egyik délutáni (!) - és kis késés után megjött. :( Azt mondták valami elkezdődött, de nem tudott megtapadni vagy fejlődni, ezért csúnya szóval kilökődött.

Ez volt akkor a görbém: [link]

A következő ciklusban viszont terhes lettem! ;)

2012. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt gondolom, amit itt páran, hogy nem vagy terhes. Ha terhességtől lennének pozik a tesztjeid, azt a vv is kimutatta volna. Nekem mikor biokémiai terhességem volt (=nem fejeződött be a beágyazódás, de elindult valami) akkor is 33 volt a hcg-m és mellette halvány tesztjeim voltak. Szerintem nálad nem indult el semmi, mert azt is mutatná a hcg. De a 0,1 nagyon kevés, sajnálom.
2012. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!