Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt halvany pozitiv,8...

Teszt halvany pozitiv,8 darab, megse vagyok terhes? Konyorgom irjatok

Figyelt kérdés
most voltam reggel csinalni vervizsgalatot,BETA HCG es 0,1 lett az eredmeny!! a vervizsgalat negatin,ott azt mondtak hogy nem vagyok terhes,de akkor miert kesik 6 napja,es miert vannak halvany pozitiv tesztjeim?osszesen 8 darab!
2012. márc. 6. 12:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ha őszintén leírjuk ami velünk történt, de nekem is volt tavaly augusztusban úgynevezett kémiai terhességem. 10 db halvány pozitív teszt, ami nem erősödött, és utána 49 napra megjött. Uh-n sem láttak semmit 2 héten keresztül.

Azóta 14 hetes vagyok, ne keseredj el, ha most nem sikerült.

Azért nagyon drukkolok!

2012. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. :( Én is így jártam nem olyan túl régen. Sorozatban halvány pozitívak voltak a tesztjeim, több fajta is!

És mégsem voltam terhes...Aztán fogtam és kivágtam az összeset a kukába!

Azóta se sikerül a baba, már több mint 2 éve...már nem is érdekel az egész, nem is hiszek benne hogy nekem sikerülhet.


28/N

2012. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lepontozni azokat, akik azt mondják vegyél másik tesztet, vagy menj UH-ra? Ezt sosem fogom megérteni!
2012. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kérdező volt, van, akinek ez a hobbija... :)
2012. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szia hogy vagy? Nekem is volt hasonló..nekem összevissza ciklusaim vannak..nemem például ovukor pozitav a terhességi tesztem mindig...bármilyen fajta..van ez a kereszteakció...és ezéert lesz pozi a teszt
2012. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
tudjatok ezt epp eszel nem lehet ki birni,nagyon magam alatt vagyok,es mar a hazzasagom is megyen tonkre emiatt,hogy annyire gorcsolok,persze a ferjem is nagyon szeretne mar babat,hiszen mar 2 eve probalkozzunk,es ez volna az elso baba,en mar nem tudom meg erteni hogy mi van, a tegnap voltam orvosnal,es hat nincs baba,nagyon alaposan megnezett UH-VAL es semmi,de viszont azt is mondta hogy nekem nincs peteeresem,mert valami sarga testrol beszelt,ami nekem egyaltalan nem volt jelen az UH-n! most mar megint egy csomo vervizsgalat,megint csomo rengeteg penz,rengeteg gyogyszer,en ezt mar nem birom,se lelkileg,se anyagilag,en Romaniaban ELEK,ES ITT SZINTE MINDENT KI KELL FIZETNI semmi sincs ingyen!mar megint a ciklus 3 napjan FSH LH,ESTRADIOL, A 21-IK NAPON MEG PROGRESZTERON,az a multkor nagyon alacsony volt 0,95! a FSH, LH pedig most fogom elsonek csinalni a ciklus 3-ik napjan,mert sajnos a multkor nem ertettem pontosan es a ciklus 21ik napjan csinaltam meg,ami tok feleseleges penzkidobas volt! szoval mar nem tudom mi lessz!!
2012. márc. 7. 10:44
 27/27 A kérdező kommentje:
ja amugy en nem pontoztam le senkit,es nagyon szepen koszonom a valaszokat!!
2012. márc. 7. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!