Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/352 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretném!!! :) Nem tudom, hogy meg merjem-e majd csinálni... szerintem megvárom a nemvártat, nem akarok csalódni! De nem bizti, hogy ki bírom várni! Szerinted melyik nap tesztelhetnék? Most megyek, mert jött Apa... :)
2012. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/352 A kérdező kommentje:

Hát a 14. napod előtt ne :) De igen, a legjobb lenne a nemvárt napja. Dehát én annyira türelmetlen vagyok, hogy esélyt sem adnék rá, hogy kibirjam:D Na Hajrá, kapd el Apát :);)

Jó éjt Nektek Csajok! Holnap írok, hogy mit teszteltem. Nagyon félek :(

2012. márc. 12. 20:38
 103/352 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok csajok! "aki nem volt hétvégén" vagyok! :D Fejlemény!! A fejem is elkezdett fájni. :( MEnsi elött szokott általában és a pattanások... Kijött pár darab.. Teljesen elkeseredtem!!! :'(
2012. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/352 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki 11-re nem várta!


Kedves 24-25-re nem váró, neked is nagyon drukkolok! Remélem, hogy sikerül nektek, ha korábban volt az ovulációd, akkor ez a mostani szurkálás akár jelezheti a beágyazódást is, mert sok ilyenről hallottam, hogy ilyesmit éreztek akkor!


Kedves kérdező! Ne félj, mert még ha most negatív lesz a teszt, vagy pedig nem elég egyértelmű, még akkor is bőven van arra esélyed, hogy aztán pozitívat tesztelj! Mivel szerintem még elég korai a tesztelésed, na de ha nem bírod ki, hát csak rajta, veszíteni nem veszítesz vele! :) Csak szerintem ha netán negatív lesz, nem kell letörnöd miatta, mert tényleg korai még a te tesztelésed szerintem!


Rólam annyit, hogy én meg attól tartok, hogy holnap leesik majd a hőm, mivelhogy sokat pecsételgetek ma és közben mensis érzésem is van egész nap, persze csak enyhén, de mégis én arra is gondoltam már, hogy most ez egy ilyen ciklus volt, hogy ez lenne a mensim...szóval én sajnos számítok arra, hogy holnap egy jó nagy negatívat tesztelek. :( És ha ráadásul még a hőm is alacsonyan lesz, na akkor elkönyvelem úgy, hogy most ez a pecsételés jelentette a mensit...én akkor többet már nem fogok tesztelni. Csak akkor ismételném meg újra a tesztelést, ha a hőm is fent maradna, akkor igen, de ha alacsonyan lesz a hőm és a teszt is negatív lesz, akkor én már teljesen feladtam! Holnap legalább már kiderül! De sajnos én úgy érzem, újra csalódni fogok! Aztán megint várhatom a következő ovulációmat és az új izgalmat majd.

Na hosszú voltam!

2012. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/352 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "aki nem volt hétvégén"!


Szerintem a pattanások miatt még ne kenődj el, én már olyan esetekről is hallottam, hogy ugyanúgy terhesség előtt is jöttek a pattanások. Engem is pl. ezzel nyugtattak.

2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/352 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kepzeljetek!! Annyira elkezdett mar tegnap fájni a fogam,mostanra annyira faj,hogy megorulok:((( elvileg azt olvastam,hogy ha valakinél megtörtént a beagyazodas,akkor azonnal elkezdi a Baba a vitaminokat elvenni,a calciumot is,és ha van lyukas fog,az elkezd fájni. Nekem ez a két fogam mar kb egy éve lyukas,sosem fajt. És most..nagyon:( ha Baba miatt van akkor komolyan,elviselem meg az elviselhetetlent is:) de ha nem,akkor múljon el! Holnap elmegyek fogorvoshoz szerintem! Muszáj voltam most bevenni egy cataflamot,nem bírtam! Baj lehet belőle? Szurkolok magunknak csajok!!! Holnap reggel csuriba lesz az ujjam azért aki tesztel:):D
2012. márc. 12. 21:11
 107/352 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ovuláció környékén szokott néha fájni a fogam nagyon erősen. Magától jön és ugyanúgy el is múlik, csak 1 napig tart.

Egyébként lehet hogy teljesen feleslegesen fogok holnap reggel tesztelni, mert most néha ha megvizsgálom magamat, hát látom, hogy pirosas vagyok belül és ugye eközben mensis érzésem is van, szóval lehet ez a mensim, csak nem folyik ki belőlem...:((

2012. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/352 anonim ***** válasza:
100%
bocs, ha gusztustalan voltam, de egyszerűen nem jön ki belőlem és másképp nem látom, hogy most mi van, ha nem vizsgálgatom magamat. :(
2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/352 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki 11-re nem várta.

Úgy döntöttem, hogy most feldugok egy tampont és befejezem ezt a vizsgálgatást...lehetséges hogy megindul a mensi...meglátom majd mi lesz a tamponon...úgyhogy ha holnap nem lesz fent a hőm, akkor én nem is tesztelek most már. Ennyi. :( Kérdező neked pedig továbbra is drukkolok! Na meg mindenkinek aki babát szeretne! Remélem nektek sikerül.

2012. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/352 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is csatlakoznék. 2-án volt peteérésem és 15-re nem várom.

A mai napig elég jól elvoltam, de ma csak ezen jár az eszem. Szombaton reggel tesztelek, ha még aktuális. De az nagyon nagyon messze van... A mellem nagyon érzékeny volt, de mára elmúlt. : ( Ez a mensi előtti napon szokott előfordulni. A hasam 1-2-szer szurkált, de ez beképzelés is lehet. : )

Ez az első hónap, hogy próbálkozunk. Szerintem nincs akkora szerencsém, hogy összejött. Olyan kíváncsi vagyok!

Szurkolok én is mindenkinek és várom az eredményeket!

L28

2012. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!