Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/352 A kérdező kommentje:

Szia/Sziasztok! :)

Na ki hogy bírja a várakozást? Én egyre nehezebben:( Ezzel kelek, ezzel fekszem :( Annyira szeretném...de tudom, hogy nem szabad és nem is jó rágörcsölni..

Kedves Utolsó! Nekem is valahogy így volt peteérésem. 3-ára tippelek. :) Ma lehetünk akkor a 9. napon utána. Te érzel valamit esetleg?:))

2012. márc. 12. 07:30
 62/352 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én 24-25-re nem várom! De jó, hogy ilyen sokan vagyunk!!! :) Annyira drukkolok mindenkinek!!! :)

Nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk! :) Én 24, vőlegényem 28 éves.

2012. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/352 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! NEm voltam a hétvégén de gondolok rátok. Hogy vagytok? Én jól érzem magam leszámítva hogy leterített valami vírus és alig van hangom. Mensi sehol, remélem hétvégére se lesz és baba lesz. Hasszurkát éreztem a hétvégén, a cicim is érzékeny de ebből még bármi lehet. Nekem is 3 án volt pé-sem, ha jól számoltam. :) Te, kedves kérdező, Érzel valamit?
2012. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szurkolok Neked is Kedves 24-25-re nem váró! :))) remélem sikerül!!!

Kedves Utolsó!

Én már nem tudom mit érzek. Tegnap előtt éjszaka arra keltem, hogy nyújtózkodtam egyet és erre a mozdulatra annyira belehasitott, beleszúrt valami az alhasamba, hogy alig mertem ezután megmozdulni. Lehet, hogy semmi köze nincs hozzá, de ilyenkor mindenre figyel az ember :) Kicsit álmoskásabb voltam tegnap, ma semmi bajom.

Csináltam ma egy tesztet, tudom, hogy ki kéne bírnom, de azért hátha :) hát nem is lepődtem meg, negatív lett. Szétszedtem, mert ilyen kis üveg van rajta, amin keresztül nem láttam egyértelműen, hogy van e vonalka, vagy nincs. Úgyhogy így vizsgáltam sok sok percen keresztül, valami árnyékot néha felfedeztem a vonal helyén, de ennyi :) Ma vagyok elvileg a 10. napon pé után. Igazából én azért izgulok ennyire, hogy megjön, vagy pozi e a teszt, mert utoljára február 4-től menstruáltam. Egész hónapban ovuztam, negatív lett, és március 1-én, 2-án lett pozitív, azt hittem, hogy terhes vagyok és a Hcg-t mutatja ki, de aztán nem jött meg, terhességi tesztet negatívok lettek, végül rájöttem, hogy késői peteérésem volt. Úgyhogy rászámoltam 14 napot a pémre, és így gondolom, hogy március 16-17-18. körül nem várom:) A párommal együtt is voltunk mikor mutatta az ovu, ugyhogy hátha...:)

És ezért vagyok már nagyon feszült, mert már olyan rég jött meg, és nagyon szeretném, hogy kicsi baba legyen. Ti mikorra tervezitek az első tesztet?:)

2012. márc. 12. 09:15
 65/352 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom 24-25-re. Nekem a múlt hónapban 1 hetet késett, azt hittük, hogy jön a manó... aztán elterveztem,hogy tesztelek reggel...és reggelre megjött! :( Pedig SOHA nem késett!! Ugyhogy Apával :) megígértük egymásnak, hogy min. 1 hetet várunk a teszteléssel! Bár nem tudom, hogy kibírom-e, majd meglátjuk! :)
2012. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/352 anonim ***** válasza:
100%
Megint én :) NAGYON SZORÍTOK MINDENKINEK!!!!!! :)
2012. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/352 anonim ***** válasza:
100%

Hú! Nagyon sokan lettünk, alig bírlak benneteket követni! :)

Én vagyok az, aki 11-re nem várta. Már 12-e van és még mindig nem jött meg a mensi, pedig soha nem szokott késni!!

Viszont van megjön érzésem sajnos. :((

A melleim még továbbra is fájnak. Tegnap este a derekam nagyon fájt meg nagyon fel voltam puffadva. Most is fel vagyok picit puffadva, a derekam is fáj de nem olyan erősen mint ahogy este éreztem. Pecsételés továbbra is előfordul néha-néha a wc papíron. A hőmet most nem tudtam normálisan megmérni, mert 1 órával korábban keltünk fel, és szerintem így nem érvényes a mért eredmény. Ha netán nem jönne meg a mensim holnap reggelig, akkor majd csinálok tesztet. De mivel ilyen mensis érzésem van, én egyáltalán nem reménykedem...de hátha mégis, mivel még nem voltam terhes, fogalmam sincs mit kellene éreznem. Egy biztos: még eddig nem jött meg! És addig egy nagyon kis minimális remény van. Csak én azért nem hiszek már benne, mert még sose sikerült és mert nagyon régóta nem sikerül.

2012. márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/352 anonim ***** válasza:
100%

10:31-es vagyok:

Na meg kiábránditó ez a pecsételés is, mert ugyanolyan mint lenni szokott mielőtt megjön...

Szóval olyan érzés, hogy bármelyik pillanatban meg is jöhet. :(( Szerintem el se jutok a holnap reggeli tesztelésig. :(

2012. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/352 A kérdező kommentje:

Szia kedves Utolsó!

Nagyon szurkolok Neked! Remélem sikerülni fog!!! Ha ma már nem jött meg, akkor bizakodásra ad okot :)

Nekem nincs pecsételésem, ma elkezdett kicsit érzékeny lenni a mellem, meg picikét megduzzadt. De ennyi. Igaz nekem még van időm a mensiig, 4-5 nap. :)

Megkérdezhetem tőletek, hogy mivel foglalkoztok?:) Tanultok, dolgoztok, otthon vagytok?:) Én egy nappali képzésre járok, fogászati-dentálhigiéniás suliba :) De most annyira lefoglal ez a téma, hogy nem volt kedvem bemenni :( Inkább takarítok itthon, főzök valamit, meg olvasgatok persze a gyakorin. :)

2012. márc. 12. 10:38
 70/352 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az, aki ugyebár tegnapra nem várta.

Kedves kérdező! Köszönöm a bíztatást, jó lenne, ha már nem érne kudarc és tényleg igazad lenne! Csak nehéz ebben hinni, mert pont azt érzem néhány órája, mint mikor aztán tényleg meg is jön a mensi, szóval az érzéshez már csak az hiányzik, hogy meg is jöjjön. De egyenlőre nem jött, csak úgy érzem, meg akar és bármikor megindulhat. :((

Már azért neked sincs sok hátra a mensidig: 4-5 nap az már nem olyan sok idő! Na most már kezdhetsz te is egyre jobban izgulni! :) Remélem sikerül neked!

Én amúgy úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy kb. amikor már csak 1 hetem van a mensimig, na akkor kezdek izgulni és akkor egyre többet és többet bújom a teherbeesés témakört. :) Volt egy időszak, hogy már nem is érdekelt egyáltalán, de most megint jól esik végigizgulnom az 1 hetet. :) Előtte meg nem foglalkozom vele, de mikor már közeledik az idő, na akkor már izgulok.

Én itthon szoktam lenni: főzök-mosok-takarítok. Már csak a baba hiányozna mellém...mert nem tudok elhelyezkedni dolgozni sajnos mostanában, úgyhogy jó lenne, ha legalább a baba sikerülne már. A férjem meg dolgozik, szerencsére jól keres, jól megélünk azért.

2012. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!