Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
 351/352 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök,hogy minden rendben veletek!!! :) Várom holnap a fejleményeket!:) De majd csak este tudok írni, mert dolgozom! Én most 10 hetes vagyok, pénteken leszek 11 hetes! :) Ugyhogy lassan már 11 hetes! :) Május 22-én megyek az első genetikai Uh-ra és utána a komvinált vértesztre. Nagyon telik ám az idő!!! :) A hat hetes uh-n 3,6mm volt a babám, a múlthét hétfőin,9 hetesen már 22mm. :) Legközelebb viszont csak a genetikai uh-n fogom látni a babót! Akkor már 12 hetes és 4 napos leszek! :)
2012. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/352 anonim ***** válasza:
komvinált= kombinált :)
2012. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!