Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/352 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen a drukkolást!

Most pl. nem pecsételek, hanem vizes vagyok.

2012. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/352 A kérdező kommentje:

Istenem, bárcsak pozitív lenne, bárcsak :):):)

Holnap reggel csinálok egyet, mert úgysem birok várni két napot. Annak jobban kellenne látszódnia? szerintetek ugyanilyen tesztet vegyek, másmilyet?

Kedves Utolsó!

Igen tudom, hogy még bármi lehet, nem élem bele magam, csak nagyon szeretném, és nagyon reménykedek! :)

de ha most megjön, elhatároztam, hogy akkor elmegyek fogorvoshoz, van 1-2 pici lyuk a fogaimon, megcsináltatom őket szépen. Szóval kitaláltam ezt, és ha mégis megjön, akkor tudom, hogy most addig van valami dolgom, amit a terhesség alatt úgysem ajánlanak, az érzéstelenítő miatt :)

Ti is határozzatok el így valamit! Pl, hogyha most megjön, akkor elkezdünk edzeni, hogy jobban érezzük magunkat, vagy fogorvost, vagy bármit...:)

De persze, én is az utolsókig reménykedek!!!:)

2012. márc. 12. 15:07
 83/352 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ezt a tesztet reggeli első vizeletből csináltad? Szerintem vegyél másmilyen tesztet akkor az a tuti ha két különböző is azt mutatja. 'aki hétvégén nem volt"
2012. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/352 A kérdező kommentje:

Reggeli 2-ból, még nem ittam, ettem semmit előtte.

Mert reggeli elsőből csináltam egy jóstesztem(ovutesztet), és nagyon halvány lett a 2. vonal, szomorú lettem, hogy na akkor nem vagyok terhes, és kipréseltem magamból még egy kicsi pisit, és úgy csináltam ezt.

Jó, veszek akkor másmilyet. :)

2012. márc. 12. 15:15
 85/352 anonim ***** válasza:
100%
A HCG a szervezetben 2 naponta duplázódik, próbáld meg a szerdai elsőből a tesztet, szerintem. 'aki hétvégén nem volt"
2012. márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/352 anonim ***** válasza:
100%
Jajj lányok... úgy izgulok mindenkiért!!!! (Én nem várom 24-25-re) Képzeljétek, ma egész nap eléggé szurkál a hasam...
2012. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/352 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! Én az vagyok, aki vagy 18-ra vagy 20-ra várja, vagy nem tudom mikorra. Kérdező szerintem 10-es érzékenységű tesztet vegyél, és holnap reggel tesztelj, aztán írj. :) Kedves tegnapra nem váró, reméljük nálad is baba van. Illetve remélem mindenkinél :) Nálam is :)
2012. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/352 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, de csak Gabriel volt a gyógyszertárban, meg Medilab, inkább a Gabrielt választottam, 25-ös. Az van ráírva, hogy a 10. naptól a fogantatás után. Hát, vagy ki mutatja, ha van babó, vagy nem mutatja, vagy amúgy sem mutatja, mert nincs babó (DE REMÉLEM EZ KIZÁRHATÓ, MERT VAN BABÓ)! nagyon remélem! Mindenkinek babát kívánok! :):):):) SZurkolok! Kedves tegnapra nem váró! Ha holnap tesztelsz reggel, írd meg mindnképp, én is megírom rögtön!
2012. márc. 12. 19:16
 89/352 anonim ***** válasza:
100%

Rendben megírom, te is írd meg kedves kérdező, kiváncsi leszek, hogy neked sikerült-e!

Egyébként azt nem tudom, hogy ha netán holnap leesik a hőm, akkor is érdemes tesztelnem?

Most csak az egészben annyi a "jó", hogy a melleim még mindig fájnak!

Viszont egész nap mensis érzésem van és néha ilyen piros vagy rózsaszín vizes a folyásom, vagy pedig színtelen vizes...szóval elég furcsa, az is lehet, hogy ez lenne most a mensim? Egész nap nem kell betennem tampont se és a wc-papíron se mindig látszik, nem értem...

2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/352 A kérdező kommentje:

Akkor ez szerintem baba lesz :)

Megírom mindenképp!!!! De te is!:)

2012. márc. 12. 19:40
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!