Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ha túl magas az...

Mi a teendő ha túl magas az FSH hormon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2009. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grófházy ***** válasza:

menj orvoshoz.

Ő tud segíteni.És az sem minegy,hogy a ciklus melyik szkaszában magas az értéke.

2009. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
? Miért érdekes hogy hány éves vagyok? Kifejthetted volna.
2009. jún. 10. 21:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak annyit kérdeztem h hány éves vagy,ennyi erővel arra is válaszolhattál vna aztán kifejtem:))de 1ébként azért kérdeztem,mert nem mind1 h serdülőkor küszöbén/közben v után vagy,mert különböző okok miatt emelkedhet a szintje és annak megfelelően kezelik,hogy mi az ok.
2009. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) 30. Hatzárértéken belül van, de magasabb mint az LH és nehezebben stimulálódik a petefészkem.
2009. jún. 10. 22:09
 6/13 Grófházy ***** válasza:

2-es vagyok.

Én valahol azt olvastam,ha a ciklus 1.felében az FSH magasabba mint az LH szint,akkor az okozhat PCO-t.

És ha belegondolunk,logikus is,mert a magas FSH(folliciulus stimuláló hormon) több petét érlel,de az alacsony LH miatt nem reped meg a tüsző,így cisztává alakul(hat)

2009. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi. PCO vagyok. De kolléganőm nem az, neki is nagyon magas lett.
2009. jún. 10. 22:42
 8/13 anonim ***** válasza:
szia! 1. vagyok. szóval az FSH emelkedett,az LH alacsony.A mensesedhez viszonyítva mikor vették le a vért és más értéked(pl prolaktin jó volt?).Viszont találtam egy ilyet: A menstruációs ciklus tüszőérési fázisában az FSH szint magas, míg az LH szint alacsony.De ezt egyszeri vérvételből úgyse lehet kideríteni,ha többször is emelkedett akkor a doki úgyis jobban utána jár.MIlyen problémával fordultál hozzá?
2009. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem vettem észre,h írtad h PCOS.Itt egy oldal,olvasd el:

[link]

2009. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha magas az FSH, az azt jelenti, hogy nem működik kielégítően a petefészked. Mennyi az a magas? Az életkorod csak azért fontos, mert az FSH klimaxnál kezd 20 fölé menni. Nem tudsz mit tenni vele, meddőségiben hormonokkal stimulálják a petefészek működést.
2009. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!