Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 éve próbálkozunk. Eddig még...

6 éve próbálkozunk. Eddig még sikertelenül,3éve mérem a hőmet, de ilyet még nem tapasztaltam. Szerintetek sikerült végre?

Figyelt kérdés
A páromat 2 hónapja sikerült kigyógyítani a problémájából, én már a sokadik doboz Clostyt eszem. De hányingerem, meg petefészek fájdalmam még nem volt, most tapasztalok ilyet először, meg olyan érzésem van mintha ülne valaki a méhemen. hétfőig nem tudok tesztet venni, de tegnap, meg ma is a reggeli lh teszt pozi lett, tegnap du. megnéztem az meg negativ. Akkor ez elméletileg jót jelent nem?
2012. márc. 14. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mégsem bírtam ki hétfőig. Elmentem tesztért. Fél órája lett halvány de egyértelműen pozitív. Még most sem látok rendesen a könnyeimtől. A párom egy vagány gyerek de ő is elkezdett könnyezni. Mindekinek kívánom hogy rövid időn belül átélje ezt a boldogságot amit most mi. Mindenkinek köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat!
2012. márc. 14. 17:11
 12/18 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!!

Csak most olvastam a kérdésed...!!

2012. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

3 vagyok!

Gratulálok KISMAMI!:)

Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok a Picihez!:)

2012. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sok Boldogságot nektek! Ti már nagyon megérdemeltétek a babát!

De már mi is megérdemelnénk ennyi sok idő után...legalább 1-szer élhetném már át azt, hogy milyen terhesnek lenni és anyának!

2012. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!
2012. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
gratulalok és meg lehet kérdezni hogy a párodnak mijen problémája volt. már mi is lassan 6 éve várjuk a mi kis angyalkánkat,
2012. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Prostatitise volt. Kapott rá gyógyszert. Elmúlt. ( amúgy előtte semmi panasza nem volt, nem vettünk észre semmit. a próbálkozás 3. évében volt sperma vizsgálaton de ott csak az alapvető dolgokat nézték. 3hónapja ajánlották,hogy menjünk el egy teljes körű andrológiai vizsgálatra, itt vért is vettek tőle, meg vizelet mintát is meg természetesen sperma mintát is. csak itt derítették ki a bajt!) Ma voltam dokinál reggel és azt mondta hogy még nem lát semmit, de a méhszájam lila ami arra utal, hogy nem hazudik a teszt. Nagyon köszönöm a válaszokat, a biztatásokat és a jókívánságokat is. Mindenkinek drukkolok!
2012. márc. 16. 09:13
 18/18 anonim ***** válasza:
GRATULAAA!!!
2012. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!