Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tartsam az IR diétámat...

Hogyan tartsam az IR diétámat ilyen áremelések mellett? Inkább akkor sokszor eszem de keveset a hagyományos ételekből és nem eszem édességeket. és persze sok mozgás.

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ezen vagyok!

Naponta készítek egy kancsó teát édesítővel, meg mindent azzal iszok amit lehet.

Neked nem megy a hasad, ha édesebb dolgokat eszel?


Párizsit, virslit, lehet, zöldségeket, saláta..... Sajnos nagyon felment mindennek az ára...:(

2012. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
merckformin 500-at szedek kb. fél éve 80-ról 34-re csökkent a 120 perces inzulinom.A pcos is elmúlt.Csak néha tudom betartani a diétát ha találok akciós élelmiszereket.A folyékony édesítő az amit megtudok venni.
2012. márc. 16. 12:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú nagyon megy a hasam az édességektől,tejtermékektől.Ja és most ettem sajtos tejfölös tócsit.Annak is meglett a hatása.Bizony a tojás,túró,húsok nagyon drágák lettek.Egy normál ebédhez is drágák az alapanyagok nemhogy egy cukorbetegnek.
2012. márc. 16. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak a xilit árával nem vagyok kibékülve. Igaz pl. kenyér is sokkal drágább, de kevesebbet eszek belőle, így nem tűnik drágábbnak...
2012. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem terhességi cukor miatt kell diétázni, és szembesültem hirtelen, hogy az olcsó dolgok tele vannak szénhidráttal. :o( És vettem egy doboz xilitet, de az ára nekem sem tetszett, és sajnos másfélszer annyi kell belőle, mint cukorból, ha ugyanazt a hatást akarom elérni...

Bár nekem csak 3 hónapig kell kibírni, azért próbálok újítani. Ami nagyon finom szerintem:

rántott zeller, sült hagymás-cékla, cukkini saláta, olíván párolt répa köretnek.


Kitartást Nektek!

2012. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én Meforalt szedek 2x1000 mg-ot. A hasam nekem is megy, nálam sokszor van, hogy tök mindegy mit eszem, kaja után kb öt perc, és szaladok....

Egyébként ha sokszor eszel és keveset a hagyományos ételekből, ugyanott vagy, mintha egy ültő helyedbe megetted volna, hiszen a szénhidrátmennyiség így is megvan.

Nézz szénhidráttáblázatot, illetve az Update táblázat is nagyon jó ha megtalálod, ezzel sacc/kb be lehet lőni a szénhidrátmennyiséget...

....de ugye sok Pco-s nak ismerős a falási roham. Most is egy tányér sütivel ülök a gép előtt..... nem mindig megy ez diéta....

2012. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon is ismerős a falási rohamok.De mostanában azt vettem észre hogy a ciklus második felében jön rám a falási roham.Amint megjön már kevésbé vagyok éhes.Na akkor megy jól a diéta.
2012. márc. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!