Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tök félek! Eddig gyakori...

Ginus84 kérdése:

Tök félek! Eddig gyakori pisilés, balpetefészeknél görcsös fájdalom, mellfeszülés megvolt, mára nemvártam, nem jött még. Tesztet nem merem még, mert volt pár nega. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem akarok esetlegesen csalódni,kéne várnom még ugyérzem,csak rettentő várakozás,befogok golyózni..
2012. márc. 21. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát véleményt erre egy dolgot lehet mondani: vagy terhes vagy vagy nem, majd a teszt megmondja, de hajrá!

Ez egy ilyen dolog, ezen minden nő átesik aki gyereket akar. Minden menzesz előtt félelem érzet, jelek és tünetek érzékelése, aztán vagy megjön, vagy nem. Sok sikert, hogy ezúttal pozitív legyen :)

2012. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen remélem pár napot kibírok még,van 1 lányom már,nála sem teszteltem,8hetesen mentem dokihoz:))

reméelm pár nap múlva okosabb leszek:)

2012. márc. 21. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 nap múlva sem jön meg akkor tesztelj 10-es érzékenységűvel!

Végtelenségig nem félhetsz tőle,na meg a kíváncsiság nagyon Úr!:)

Ne állj neki ennyire görcsösen(bár nem tudom mióta próbálkoztok),de ha nem most majd következő hónapban!:)

Szurkolok nagyon hogy ++++++ legyen!:)

Majd írd meg az eredményt!:)

Kitartás addig is!

2012. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm amugy a lányom 7 éves lesz holnap,most nemrég óta startoltam rá,olvasgatok mindenfélét,mellfeszülés nem enyhül(néha viszket is)..remélem nem jön meg..semmi megjön érzésem nincsen:)
2012. márc. 21. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!