Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tipikus terhességi jelei...

Tipikus terhességi jelei vannak de még van 1 hét kb. , hogy megjöjjön! Alhasi fájdalom, mellfeszülés fájása! Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Átlagos ciklusom 34 napos!Van egyáltalán peteérésem?
2011. márc. 6. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Ezek nem terhességi jelek hanem a menstruáció előjele.

Azt honnan kéne tudnunk, hogy van-e peteérésed? Nem látunk beléd.

2011. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó hülyén tettem fel a kérdést,hogy van-e peteérésem!Úgy értettem,hogy 34 napos ciklusnál!!Nem hosszú idő-e a ciklus hosszának?
2011. márc. 6. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,nekem is pár napom volt menzeszig és fájt,feszült a mellem a hasam is fájt,és azt hittem hogy a menzesz előtti jelek,de mikor már annyira fájt feszült hogy éjjel is kellett a melltartó akkor már gyanakodtam rá.
2011. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mér egy hete fáj a melleim tehát már összesen 2 hete!Éjszaka mindig felkelek pisilni legalább egyszer!2011.03.13.-án kellene megjönnie!Azt odáig értem,hogy lehet menszesz előtti jelek is de napközbe is sokszor megyek pisilni alhasi fájdalmaim vannak meg rettentően fáradt vagyok!A melleim is fájnak de már nem annyira!!
2011. márc. 7. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt egy héttel sokat kellett pisilnem,meg fájt a hasam alja,derekam.És nálam ez a terhesség jele volt, a nem várt után egy nappal pozitív teszt.
2011. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek a terhesség tünetei,nekem ugyanez volt,és nekem is 34 napos ciklusok,hó végén fogant meg emiatt a baba,ezért nekem nem az utolsó mensi első napjából számolták ki a kiírás időpontját,hanem ultrahang méretei szerint.Szorítok!+++++
2011. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Aranyosak vagytok!!Vezetem a ciklus.hu-n a menszeszemet így most úgy néz ki,hogy 13-án(vasárnap) jön meg!Az egyik terhességi kalkulátor szerint 4 hétbe léptem!!De nem érzek semmit nincs hányingerem még de már nem annyira fájnak a melleim meg a alhasi fájdalmak is enyhültek!!Pedig ilyenkor szokott fájni mindenem!!(csak fáradt vagyok)

Kérdés:Akkor miért nem érzek semmit??Elég sokat eszek,1 hét alatt felszettem 2 kg-ot!Ez lehet terhesség jele?Na majd kiderül legkésőbb 1 hét mulva!!Majd írók mi lett!!

2011. márc. 9. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!