Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem? Együtt voltam a párommal pénteken és az elején gumi nélkül voltunk együtt, de nem ment el, csak kíváncsi voltam milyen érzés gumi nélkül, de utána volt gumi és abba élvezet.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Engem is lepontoztatok a tabi miatt nem is értem hogy miért.Jobb most egy tabi mint késöbb egy abortusz!Nem?Amúgy az előváladékos dolog sem gyenge.Nekem is itt játszik egy 5 éves csajszi aki így lett!Meg mennyi olyan esetet hallottunk már hogy nem élvezett belém csak az elején voltunk eggyütt úgy mégis terhes lettem.
2009. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak : engem is lepontoztak, total értelmetlenül.. lehet h én vok a hülye, de nem mernék nyugodtan ülni otthon, ölbetett kézzel h "de csak egy kicsit volt bent.. nem lehetek terhes.." szanalmas.. engem arra tanitott anyu h mindig védekezzek.
2009. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom "mondani", hogy a kisfiam úgy fogant, hogy nem bennem ment el apukája. Valószínűsíthető, hogy előváladékból.

Viszont nagyon fontos (lenne) tudni, hogy a párod akkor milyen izgalmi állapotban volt, ha már úgy közösültetek (mégha csak néhány mozdulat is), hogy megjelent egy kis előnedv, akkor abban bizony lehet sperma, ahogy előttem szólók is írták. Ha esetleg "száraz" volt a pénisze előjáték ellenére is, akkor nem igazán jöhet össze terhesség, de ebben az esetben, ha tényleg csak néhány próba mozdulatról volt szó a hüvelyben (ami idő alatt nem érhetett el a fent említett izgalmi állapotig).

És persze nem volt azidőtájt peteérésed, tüszőrepedésed stb.


A lePONTOZÁSt pedig bárki megteheti, mindenkinek van lehetősége, aki csupán csak olvassa, de nem véleményez, az is!

2009. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de VAN! Van egy pár ismerősöm, aki pont így fogant...
2009. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!