Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 eves vagyok, es 16 hetes...

17 eves vagyok, es 16 hetes terhes . Nem kivant terhesseg?

Figyelt kérdés
Meg iskolaba jarok, szeretnem befejezni . Szoval most nem is tudnek egy babarol gondoskodni, nincs segitsegem. Tegnap elmeseltem anyunak, es azt mondta hogy azonnall mennem kell elvetetni. De mar nem lehet! Erre azt mondta hogy ide akkor se hozzhatom a gyereket mert megoli es engem is. Azt mondta ha nem lehet mar elvetetni, akkor megszulom de, ra se nezzek mert ott kell hagynom a korhazba . En nem tudnek ilyet csinalni. Eddig nagyon jo kapcsolatom volt anyuval, olyanok voltunk mint a baratnok, de most megutalt. Anyu nem akarja soha elfogadni a babat, mivel az apja afrikai, bana boru, (anya ez miatt megvet) o orul a babanak, mindketten iskolaba jarunk meg, de o mar keres munkat, es penzt gyujt. Anyu hallani sem akar a babarol. Nagyon felek, es szomoru vagyok.
2012. márc. 25. 12:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a segitseget. Agusztusban leszek 18 Nem szeretnem elvetetni sem otthagyni valahol a babat. Fel szeretnem nevelni ,latni szeretnem megis csak az en gyerekem. De anyukam hallani sem akar rola ,es tegnap ota ,amiota elmondtam neki, azota is csak serteget hogy hogy tehettem ilyet.Tudom hogy felelotlen voltam ,es hulyen viselkedtem ,elkellett volna mondanom elobb ,de nem mertem mert tudttam hogy fog ra reagalni.Apukam meg nem is tudja.El sem merem kepzelni hogy o mit fog szolni .

Felek!

2012. márc. 25. 14:13
 12/19 anonim ***** válasza:

Beszélgetnek kéne valakivel. Aki megért. Én sajnos most elég elfoglalt vagyok, zhk, beadandó házik, stbk.


Szerintem a 10-es válaszolóval kéne beszélgetned, aki hasonló helyzetben van, mint te.


Tudom, hogy félsz. Én fiúként is ugyanezt érezném, mint te

2012. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ha nem akarod otthagyni, akkor költözés lesz, mást nem tehetsz.
2012. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
Nekem a tesómmal volt ilyen hogy a anyumék vallásosak lettek de gyerekorvosok mikotlr kiderül hogy a tesomnak gyereke lesz a házaság előtt nem álltak szóba vele mikor az unokájuk megszületett a tesóm küldött a csöpségről egy képet a nagyszülőknek és egy levelet hogy karácsonyt együtt szeretné ha ünnepelnék és hogy vmikor látogassák meg. Anyumék elmentek mert mégis a fiúkról van szó aki az orvosin van. Elmentek és beleszerettek. Karácsonyra kiságyat és saját szobát alakítottak ki a babának itthon
2012. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
én is 17 vagyok és lassan 31 hetes terhes. Bár nálunk párom melozik és nem 20 éves.
2012. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 IQbetyárka válasza:
0%

amint írtam énis lehet hogy terhes vagyok..

az én párom 26éves és ő is dolgozik és tudom hogyha úgy alakulna akkor mindent megadna nekünk és vigyázna ránk! és ezért nagyon tisztelem!

(#10es voltam)

17/L

2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 IQbetyárka válasza:
Nah én ma tudtam meg hogy nem vagyok babás megjött a mensim:)
2012. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 regleszti válasza:
44%
Te sem vagy normális meg az édesanyád sem!!! :)
2012. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szia!


mizu van azóta? rendeződtek a dolgok?:)

2012. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!