Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kezdem el szedni a...

Most kezdem el szedni a premens tablettát, kinek mennyi idő elteltével sikerült a baba?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én rögtön szedtem, ahogy elkezdtünk próbálkozni, és hála Istennek rögtön sikerült is. Hogy attól-e, vagy amúgy is, nem tudom, nekem rendszeres ciklusaim voltak, PMS tünetekre szedtem. De hátha, drukkolok Neked! :))


33 hetes kismama

2012. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan a Zafíros barátcserjét szedtem (ami a Premes hatóanyaga is), de nekünk is az 1. tablettaszedési hónapban összejött.
2012. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszaitokat!A helyzet az,hogy most találtam rá erre a tablettára és mi már másfél éve hogy próbálkozunk,de most van peteérésem,és most kezdem el szedni,az nem baj?Gondolom,akkor max a következő hónapban reménykedhetek igaz?Szedtetek mellé még valamit?Iszom a palástfű teát is PÉ-től.Köszi a válaszokat és gratula a babákhoz:))
2012. márc. 27. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, E vitamint én szedtem mellé, meg persze a folsavat, és ennyi.:)
2012. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy másfél év után mi elmentünk kivizsgálásra,nekem "minden rendben van" állitólag,érett tüszőket is látott a doki,a férjemnek az eredménye már meg van,de majd csak most megyünk vissza kiértékelni az eredményét,valoszinű,hogy kicsit lustábbak a kiskatonái:)Az E vitaminról hallottam én is amugy,akkor lehet megpróbálom mellé azt is:)Melyik nap kezdeted el szedni amugy?A ciklusod első napjától és abban a hónapban már össze is jött?Sz.
2012. márc. 27. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Én is E vitamint és folsavat szedtem, de csak hetente párszor amikor épp eszembe jutott.

1 év próbálkozás után már nem szedtem minden nap, mint az elején, elég drága lett volna...

Amint pozitívat teszteltem abbahagytam a barátcserjét és elkezdtem szedni a terhesvitaminom+ mellé néha omega 3 kapszula, folsav és E.

2012. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát minden reményem ebben a premensben van,olyan sok jót olvastam róla.Amugy nekem is vannak pms tüneteim.Csak kicsit elcsusztam a szedés kezdésével,mert sztem majd a köv hónapban lesz hatása remélhetőleg.Meglátjuk....
2012. márc. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!