Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitiv? Reggel...

Ez most pozitiv? Reggel csináltam egy Gabriel tesztet. Negativ lett. Elvittem akicsit oviba, mire haza jöttem elöjött egy halvány csik. A 2 nappal ezelöttin nem jött ki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 08:25
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
most néztem,hogy 4 csepp vzelet kellet volna ,én meg csak hármat csepegtettem.Az baj?
2012. márc. 28. 09:01
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ha halvány rózsaszín, akkor ott baba lesz, de még ne éld bele inkább magad. Hát nem gondolom hogy az probléma lenne hogy 1 cseppel kevesebb ment rá, szerintem mindenképp tesztelj újra, és szerintem akkor már ezzel a teszttel hogy lásd erősödik-e a csík. Megírod majd hogy mi lett?
2012. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
igen persze.
2012. márc. 28. 09:18
 14/31 anonim ***** válasza:
Gabriellel teszteltem én is annó..negatív lett a teszt..Pedig terhes voltam..(akkor már 5 hetes)..Nekem nincs jó tapasztalatom róla..Szerintem csinálj másikat..
2012. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
megfogadom,veszek más fajtát.At első terhességemnél nekem is sokára mutatta ki.
2012. márc. 28. 09:41
 16/31 anonim ***** válasza:

Én viszont a Gabriel tesztet nagyon szerettem,nagyon hamar jelez,nálam megbízhatóan.


Én Gabrielt néznék vagy ma este,vagy holnap reggel,mert én mikor használtam a tesztet,akkor annyira türelmetlen voltam,hogy naponta akár kétszer is csináltam és attól függetlenül,hogy reggeli volt a vizelet,vagy sem már egy fél napon belül is erősödött a teszt.A HCG szint nagyon gyorsan emelkedik ilyenkor.


Szerintem nagyon nagy valószínűséggel babát vársz.

2012. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Csinálj reggeli első vizeletből és ki fogja mutatni:) Szerintem baba lesz:) A száradási csík szürke, a pozi csík pedig rózsaszín. Nekem ez a teszt megbízható volt, sőt sokfajtát csináltam és mind csak akkor volt pozi mikor terhes voltam.
2012. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nekem 3 féle teszt is halvány pozitívat mutatott, az utóbbi időn belül jött ki és mégsem voltam terhes...pedig azelőtt soha nem volt még időn túl sem pozitív tesztem ezért kezdtem bizakodni...de most már ennek se hiszek, csakis az erős pozitívnak fogok hinni...ha egyáltalán fogok olyat látni valaha.


De bármi lehet még ebből és drukkolok hogy babás légy!

2012. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szia!Én tegnap hajnalban csináltam egy tesztet (xepil), mivel gondoltam már nem birom ki reggelig pisi nélkül. Ahogy belemártottam a csíkot az egész totál rózsaszín lett, nem láttam rajta semmit. Reggel (pár óra múlva) megnéztem és hoppá :) ott volt a 2 csíkocskám :) Ma reggel újra teszteltem, és már erősebb is. Szóval drukkolok, hogy Neked is így legyen :)
2012. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kedves 18-as válaszoló! Szerintem nálad igenis elkezdődhetett valami csak sajnos nem sikerült. Kedves kérdező! Teszteltél már? Nagyon szorítok!
2012. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!