Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te is rühelled a "ne görcsölj...

Te is rühelled a "ne görcsölj rá, és akkor jön" hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

Falra tudnék mászni, mikor mindenféle kérdésre ez a válasz!!!1 éve próbálkozunk, nem nagyon megy a nem görcsölés, ha a pár vágyik a kisbabára...

Azt se értem miért kell mindenre rágörcsöléssel felelni; akkor is ha ovutesztezel, akkor is ha méred a hődet, ha iszol teákat, vitamint. De most komolyan, aki ilyen válaszokat ír, az soha nem gondolt egyik nap se arra hogy dejó lenne babázni?


2012. márc. 28. 17:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem az a rágörcsölés, ha kivizsgáltatod magad, véleményem szerint az a normális, hogy ha eldönti egy pár, hogy gyereket akarnak, akkor rögtön az elején elmennek mindenféle vizsgálatot elvégeztetni. Ha nincs semmi felismert szervi baj, akkor jön az, hogy a lelki dolgok a legfontosabbak, na és azokra nem szabad rágörcsölni. Buta az, aki azt mondja, hogy a kivizsgáltatás görcsölés. Nem az. Az az, amikor szex már csak akkor és csak azért van, hogy legyen gyerek. Nem egy pár évekig próbálkozott, a kapcsolatuk szinte ráment a parancsszexre, aztán eldöntötték, hogy vége. Ha nincs, nincs, örökbe fogadnak, annyi árva gyerek van... elindították a folyamatot, a kapcsolatuk rendbe jött, aztán láss csodát, született gyerekük. Igen, akarni kell, de nem minden áron és nem görcsösen. Egy "idegen", tehát örökbefogadott gyermeknek is szebbé lehet tenni az életet, sajátként nevelni, ha végképp nem akar összejönni a gyerek. Nagyon sok betegség meg ilyesmi oka lelki eredetű leginkább. Ezért is mondják és mondom én is, hogy a lelki gondok, a bizonytalanság, a stressz, a görcsölés csak árt. Jót nem tesz.
2012. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból úgy kezdtem hozzá tavaly, hogy elmentem dokihoz és ő kivizsgáltatott. Nem volt rendes peteérésem ,kaptam rá gyógyszert, amúgy minden más rendben volt.

Persze középidőben ultrahang és megmondta a doki, mikor kell összebújni!

És én mértem a hőmet, számolgattam minden nap.

Aztán a harmadik hónapban úgy voltam vele, hogy most már nem hőmérőzök, hogy mikor megy föl, meg le, meg próbálok nem kattogni a dolgokon.

Persze akkor is nézték ultrahangon a peteérést,de próbáltam elvonatkoztatni, hogy most másképp csinálom!!!

A férjemre fogok koncentrálni és arra, hogy szeretem, nem arra hogy babát szeretnék!

Az első két hónapban tényleg rágörcsöltem, ezt én is éreztem!

A harmadikban meg elengedtem a dolgokat, hogy egyszer úgyis sikerül nekünk is, hiszen egészségesek vagyunk!

És akkor sikerült! :)

Összesen mi is olyan fél évet próbálkoztunk, az orvosi vizsgálatok és gyógyszerszedés után jött össze a 3. hónapban. Tehát szerintem kell az orvosi kivizsgálás, hogy mi a baj!

Nekem úgy érzem az is segített, hogy tényleg próbáltam "nem görcsölni" rajta!

Valószínűleg ezért írja/mondja ezt mindenki!

Remélem mihamarabb babás lesz mindenki, akinek eddig nem sikerült!

19hkm

2012. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Én nem csak azért fekszem le a férjemmel hogy kisbabánk legyen, mégis a rágörcsölés-t kapom jelzőnek. Nem értem, ha még a kivizsgáltatás sem az, a tea se, a hőmérőzés sem, akkor meg minek mondja ezt mindenki? Mi akkor a rágörcsölés?
2012. márc. 28. 20:50
 24/31 A kérdező kommentje:
Már bocsi 19 hkm, de szerintem az ultrahangos peteérés követés a görcsölés kategória!
2012. márc. 28. 20:53
 25/31 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 19hetes! :)

Igen igazad van, ezért is írtam, hogy nehéz volt ettől elvonatkoztatni! De amennyire lehetett megpróbáltam!

Lehet alapból így rendelte a sors, és nem mi kellettünk hozzá! :)

Remélem nektek is sikerül majd!!

2012. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező! Szedd össze a gondolataidat kérlek!::) Mi sem CsAK azért fekszünk le a férjeinkkel, mert babát akarunk. Csak abban a pár napban figyelünk rá hogy minden úgy és akkor menjen, amikor kell. Áldott nagy szerencséd van, ha nektek nem lesz szükségetek orvosi segítségre; és egyébként is! Na nehogy már pont te, aki ezt a kérdést feltetted oktass ki másokat hogy mi az a rágörcsölés... Akinek kell az a nyomorult havi Uh -ahogy nekem is, nem görcsöl, hanem szeretné azt a babát. És megtesz érte mindent a legjobb szándéka és tudása szerint. Képzeld, én is vezető beosztásban dolgozom. A mh.-i stressz sem kevés. Mégis van időm a családomra, és az életemre amellett, hogy egy nagyon jólmenő céget vezetek. És van időm álmodozni a születendő kisbabánkról is, akkor is ha talán még meg sem fogant. Bocs, de itt veled van a gáz. Megsértődhetsz, háboroghatsz, írhatsz nekem mindenféle csúnyát, de én ezt egy jószándékú, építő válasznak szánom. Gondolkodj rajta kérlek.
2012. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

én tényleg csak annyit szeretnék neked mondani,hogy az orvoshoz menés (főleg 1év után) nem görcsölés,hanem felelősség érzet kérdése.

Egy baba előtt nem árt tudni,hogy minden ok e?Pl.nincsen cisztád,gyulladásod meg ilyenek!

Ha elmész és azt mondja minden rendben akkor nem kell semmi csak idő.

Egyébként nem tudom elhinni,hogy 1év után nem görcsölsz ezen-hiszen minden normális nő aki eltervezi a babát,hónapról hónapra csalódik,ha megjön.Főleg 1év után!

2012. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem visszás egy kicsit? orvoshoz járni napi uh-ra az nem rágörcsölés, az felelős tervezés, ovutesztezni meg igen?

És szerinted TE NEM görcsölsz rá, aki pedig ugyanennyire akarja mint te, de csak hőmérőzik az meg igen? Kicsit álszent dolog, nem?

2012. márc. 29. 07:58
 29/31 anonim ***** válasza:
mit erdekel ki mit mondd. Elvezd az együttleteket es kesz
2012. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%

27es hozzászóló vagyok.

Nem tartom magamat álszentnek,sem rágörcsölősnek.

Veled ellentétben 4.sikertelen hónap után(amikor nem teáztam,teszteltem,hőmérőztem) elmentem orvoshoz kivizsgálásra.Kiderült van peteérésem,de nem elég intenzív.Kaptam rá gyógyszert,amit 1 ciklusban szedtem.Ezalatt egyszer voltam uh-on.Utána 3hónapig csak együtt voltunk amikor jól esett és most újra babát várok.

Lehet neked is lenne már,ha túl lennél egy kivizsgáláson!Az,hogy másokra vagy mérges,mert görcsölősnek neveznek nem segít!

sok sikert neked!

2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!