Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te is rühelled a "ne görcsölj...

Te is rühelled a "ne görcsölj rá, és akkor jön" hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

Falra tudnék mászni, mikor mindenféle kérdésre ez a válasz!!!1 éve próbálkozunk, nem nagyon megy a nem görcsölés, ha a pár vágyik a kisbabára...

Azt se értem miért kell mindenre rágörcsöléssel felelni; akkor is ha ovutesztezel, akkor is ha méred a hődet, ha iszol teákat, vitamint. De most komolyan, aki ilyen válaszokat ír, az soha nem gondolt egyik nap se arra hogy dejó lenne babázni?


2012. márc. 28. 17:51
1 2 3 4
 11/31 Hebaba ***** válasza:
100%

Egy év után nem a görcsöléssel kell foglsalkozni, hanem menni kell kivizsgálásra (hormonvizsgálat, spermavizsgálat, stb...)

Én is utáltam mikor a ne görcsölj dologgal jöttek, hát én görcsöltem és igazából egy hónap volt, amikor a munkámmal voltam elfoglalva és nem annyira gondoltam a baba projektre és hát abban a hónapban jött össze. ( 6. hónapban)

2012. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert van sokaknál, hogy tényleg ez segít, hiába, nincs más magyarázat a sikerességre...
2012. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,


Én abszolut megértelek.Ezért nem is mondom már senkinek se,hogy babát szeretnék és mióta.

Minket 5hónap után kivizsgáltak és szerencsére minden rendben.Engem ez nyugtatott meg,azóta nem foglalkozunk semmivel se csak együtt vagyunk mikor jól esik.

Szerintem menjél el te is orvoshoz.


Igen,"régi haladó" válasza nekem is feltűnt tegnap valahol én is azt olvastam,hogy péntekre nem várod...

2012. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

EGyébként mi (valamelyik rágörcsölős válaszoló vagyok) az ovuláció napjáig görcsöltünk, két csíkos teszt, együtt is voltunk.

Másnap közölte az orvos nem lehet gyerekem legalább fél évig még. Na nem kellett több..... lemondtam még az életemről is szinte.....ez volt a nem rágörcsölés fázisa.... :) Aztán két hét múlva kopogtatott a pocakmarci :)

2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

Én is rühellem! Általában olyan mondja akinek vagy rögtön összejött, vagy becsúszott, vagy még nem akarja. Én ezzel a gondolattal kelek, és ezzel fekszem! A kocsiban és ha a net előtt ülök, Szinetár Dóra Babalemezét hallgatom, kismamaújságokat olvasok, néha rendelek ezt -azt a netről a Picinek, kismamás könyveket veszek... amikor próbáltam nem gondolni rá akkor sem jött össze, csak tök feszült voltam. Engem ez nyugtat meg! Majd nem csinálom ha már unom. Próbálok nem az agyára menni a barátnőimnek és a férjemnek, de ennyi. Kertészkedek, sportolok (ésszel!), csinos maradok.

Aki igazán szeret, azt szeretné amit Te! És nem mond baromságot! Aki pedig igen, ott vegyél egy nagy levegőt, mosolyogj, és engedd el a füled mellett! Mi 7 hónapja próbálkozunk, és az első hónaptól mindkettőnknek kellett orvosi segítség! Még jó hogy hamar eszméltünk! Nekem havonta többször nézik a tüszőimet, LH tesztelnem kell, és progit is kapok. Hogy ne gondoljak rá???? Ez ettől még nem görcsölés. Az orvosom is azt mondta, hogy amit mindezen kívül tenni tudunk a sikerért az az, hogy nagyon akarjuk!:)

2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Az ha már kivizsgáltatjuk magunkat szerintem pont a "rágörcsölés" ...

A párommal mindketten vezető beosztásban dolgozunk, alám 90 ember tartozik, gazdasági igazgató vagyok egy cégnél. Elég stresszes a munkám, sokszor még enni sincs időm, nem a babára gondolni. De attól még iszom a teát, és nézem az ovutesztet, minden esélyt megadok. Nekem nem egy húzós hónap van a melóban, hanem CSAK húzós napok. És így sem sikerül...

2012. márc. 28. 20:00
 17/31 A kérdező kommentje:
14-es! Akkor ezek szerint nektek is a "görcsölős" hónapban jött össze!
2012. márc. 28. 20:01
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

korábbi válaszoló vagyok.

Én azt hiszem 1 év után nem jó az a felfogás "hogy nem megyünk orvoshoz mert az görcsölésnek számít"-mert ha szervi baj van mögötte akkor hiába vártok kezelés nélkül a csodára!

Én nagyon stresszes helyen dolgoztam,borzasztó főnökkel-határidőkkel mégis a 2.hónapban terhes lettem anno.

Szerintem a stresszre nem lehet ráfogni mindent...

2012. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

szerintem se, ez szerencse kérdése nagyban.

DE minek várnál egy évet a kivizsgálással? Ha szervi baj van jobb hamarabb tudni. Ja, hogy akkor meg "rágörcsölősnek " hívnak?!

2012. márc. 28. 20:35
 20/31 anonim ***** válasza:
Utaltam...DE bejött. Utazast terveztünk, de terhes lettem.
2012. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!