Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan étkezzek terhesség...

Hogyan étkezzek terhesség alatt, hogy ne hizzak semmi csak amit a baba miatt feltétlenül szükséges? És mi a helyzet a mozgással?

Figyelt kérdés
34 éves, 167 cm magas és 103 kiló vagyok. Igy kezdem a terhességet. Mivel a családban anyukám és nagymamám is cukorbeteg és apukámnak magas a vérnyomása, igy nálam is nagyobb ezeknek a kockázata. Igy az orvosom szerint nem szabadna hiznom semmit csak a minimálisat. De azt nem mondta, hogyan étkezzek és mit lehet sportolni és mit nem. Nem vagyok veszélyeztetett csak nagyon oda kell figyelni.
2009. szept. 3. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nézz utáni itt a régi kérdéseknek, nagyon sok szénhidrát korlátos diétát fogsz találni. Jó hír, hogy aki túlsullyal kezdi az nem is hízik ám sokat, sőt fogyni fogsz, ha nem csokival és sütivel tömöd majd a bendődet :-). Egyél sok csirkehúst, zöldséget és igyál napi minimum 2L vízet, semmi kola meg ilyesmi :-). Én is terhességi cukros vagyok, írd be a keresőbe, hogy 160g-os diéta... Boldog babavárást!

2009. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy nem kettő helyet kell enni, mindent csak mértékkel!!!És persze a mozgás is nagyon fontos!!Nekem Réka kismama tornája van és heti 3-4 alkalommal tornázok rá!!A 36. hétben vagyok és összesen 8 kg híztam!
2009. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!