Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba vagy már a...

Lehet még baba vagy már a remény is meghalt?

Figyelt kérdés
Van -e olyan vki akinek volt mensese de mégis terhes volt, milyen tünetei vannak? Nekem 1 hét késés után jött meg, pedig már kezdtem azt hinni terhes vok:D de megjött, ettől még lehetek babás? Hőt nem mértem.
2008. ápr. 15. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy hét késéssel a teszt már kimutatná, ha bizonytalan vagy tesztelj egyet.
2008. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az nem gond hogy mensi van, akkor is kimutatja a teszt, mert ma csináltam és nem volt értékelhető. Talán azért mert mensi van?Soha nem késett 1 percet sem!
2008. ápr. 15. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy legtöbbször 1 hetes késésnél már igen erősen kimutatja a teszt. Vegyél másik tesztet és nézd meg hogy megnyugodj.
2008. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Rakjál fel tampont,mosakodj meg és utána tesztelj,így nem lesz véres!
2008. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Én ismerek olyant, akinek két hónapos terhességet nem mutatott ki. Meg olyant is, akinek a nyolcadik napon is csak reggeli vizeletből a legérzékenyebb teszten jelent meg a halvány második csík! Szóval fel a fejjel! Várj még pár napot és próbáld újra! Ha akkor se mutat semmit és még mindig nincs vérzésed, akkor irány a doki!!!

Szorítok!!!

2008. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anita112 ***** válasza:
nekem ugyan így volt talán kicsit többet is késett de miután megcsináltam a tesztet megjött sajnálom de sztem nem vagy babás én voltam vele nő dokinál és azt mondta hogyha megjön tuti nem vagyok babás sajnálom
2008. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lanyok, en aterzem, h mennyire nagyon szeretnetek babat, de el kell hogy mondjam, nem jo hiu abrandokba kergetni a masikat :(

A megfogant terhessegek ELENYESZO szazalekanal fordul elo, h normalis menstruacio mellett baba van. Elofordul, de ritka. Alt. fogamzasgatlo szedese kozben fogant babaknal menstrual az anya (ami nem is igazan az, csak megvonasos verzes.)

Kivanok a kovetkezo honapra sok sikert es mielobbi babasodat!!!!

2008. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!