Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem esem teherbe, nem...

Ha nem esem teherbe, nem segitett a clostyl sem, kérhetem én a nőgyógyásztól, hogy nézzünk progeszteron hormonszintet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Closty előtt nem nézett??? Az igen nagy szakmai hiba.
2012. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,mégcsak meg sem emlitette!
2012. márc. 31. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérj egy mensi 3. és 26 napjára egy teljes hormont. így akkor tuti megnéz mindent.
2012. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak az a gond vele,hogy kb.4-5 hetes várakozási lista van a dokihoz.

Csak nőgyógyász kérheti ezt a vizsgálatot?

2012. márc. 31. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász vagy endokrinológus kérheti, esetleg magánlaborban is megcsináltathatod, én mindig ott nézettem.
2012. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvoshoz kellene akkor elmenned, mert ott a várakozási lista max. 1 hét és ha oda eljutsz akkor vidd az eddigi leleteidet, ha vannak és mond el neki, hogy mit kell szedned és miért akarod ezt a vizsgálatot. Általában nagyon rendesek a fizetős dokik.
2012. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, engem így "tett tönkre" a nőgyógyászom. Clsoty kúrán voltam, 3x3 hónapig szedette velem kisebb-nagyobb megszakításokkal, és nekem sem nézett hormonokat, semmit.

Később derült ki, hogy a marha feleslegesen érlelgette a tüszőcskéimet, mivel teljesen véletlen egy vérvételből derült ki, hogy rossz a pajzsmirigy értékem (ami szerinte jó),és a babához túl sok a TSH. Endokrinológustól kaptam rá gyógyszert, három hónap múlva két csíkos lett a tesztem :)

Feltétlen másik doki!!!!

Nem értem nálatok hogy van, de az SZTK-s rendelésről engem simán leküldtek a vérvételre egy beutalóval.Másik rendelőintézet esetleg számításba jöhet?

2012. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is szedettek Clostyt hormonvizsgálat nélkül, ki is derült hogy nem volt értelme. Bár 2 barátnőm is szedett ugyanígy, ugyanannál a dokinál, ők azóta megszültek:) Én endokrinológusra váltottam, és ott rögtön leveszik a vért és egy hét múlva van eredmény, azt sztk-n pedig 1-3 hónapon belül. Én inkább fizetek... Egyébként nem biztos hogy ilyen egyszerű a probléma. Én ovu után pecsételtem, és egyéb tünetek is voltak, így már a vérvizsgálat előtt kaptam progit. Először terheléses cukorra és ilyesmire küldtek, a t. cukrom is sok. A D vitaminom kevés:) A myh. túl vékony volt, és a hormonvizsgálat eredményét csak most várom. Közben pedig mindenki kismama lesz körülőttem..:)
2012. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!