Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első együttlétkor is teherbe...

Első együttlétkor is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
tehát mennyi annak az esélye, hogy első együttlétkor kiszakad az óvszer, vagy akár terhes lehetek?? és pl jó egy sötétkék durex extra safe óvszer??
2009. jún. 15. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha durván nyomjátok akkor kicsi,használjatok tabit is.
2009. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a durex a legrosszabb. amúgy meg mindegy hanyadik, ugyanannyi az esély.
2009. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jo a durex,szerintem nah de mnem mindenki szereti azt sem,es igen lehetsz terhes az elso alkalom utan is ha kiszakad az ovszer stb...
2009. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Mindig megvan a minimális esély. Olyan 2-3% esély van rá, talán ha jól emlékszem a statisztikákra...Mármint, ami az óvszerhasználatot illeti.
2009. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

csak a prímszámoknál :D

tök mind1 hányadik, a szeretkezés az szeretkezés, és a durex jó mint bmeik

2009. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Persze, hogy teherbe eshetsz. A szüzesség alapjában véve semmit sem jelent ebben az esetben. Viszont annak az esélye nem nagy, hogy kiszakadjon az óvszer, de előfordulhat. Ha az megnyugtat akkor velünk a durex extra safe-el még nem fordult elő, viszont az extra vékonnyal igen, de azért csak óvatosan. Bár nem nagyon hiszem, hogy az első alkalommal annyira bevadulnátok. Ha még mindig izgulsz emiatt akkor pharmatex termékek között nézz szét kiegészítő védelemként. Ha rákeresen a neten találsz róla infot. A másik ami még fontos, hogy a ciklusodat is érdemes figyelni www.ciklus.hu itt találsz egy naptárt, ahol vezetheted a havidat és az ovulációdról is informálódhatsz, mikor kell jobban vigyázni és mikor kisebb a valószínűsége a teherbeesésnek. Viszont ez sem 100%os pontosságú, de legalább egy támpontot ad. Egyébként ha az óvszer nem lyukas és nem szakad el na meg sperma sem kerül a hüvelyedbe akkor 100%, hogy nem lehetsz terhes.
2009. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, de lenne még 1 kérdésem..

mikor vagyok kevésbé terméketlen??

2009. jún. 15. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló szedése közben, de csakis az első 1-2 hónap után.
2009. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de nem úgy értem..szóval ha óvszerrel védekezünk.. de ez mellett van az ovolációs dolog is ugye.. csak azt nem értem pontosan.. hogy a menstruációm előtt vagy után vagyok kevésbé terméketlen..
2009. jún. 15. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletileg közvetlenül menstruáció előtt és menstruáció után nem lehetsz terhes, de azért vannak ellenpéldák. A peteérés körülbelül a nők nagy részének a menstruációs ciklus közepén van, tehát a két menstruáció között eltelt idő felénél körülbelül +- 1-2 nap. Nem kell megijednetek, a durex safe biztonságos óvszer, nálunk soha nem szakadt ki semmilyen, főleg nem durex :) Nincsen semmi baj :):)
2009. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!