Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik nem várják jövő hétre?...

Kik nem várják jövő hétre? Április első hete?

Figyelt kérdés
Vannak már jelek?Mikor teszteltek?
2012. ápr. 1. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem se sikerült. :(

Új ciklus kezdődött nálam:

[link]


R.

2012. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
8.ára nem várom..a fura h ovu óta elviselhetetlen mellfájdalmam van, főleg oldalt, és egy számmal nagyobbra duzzadtak.... de kijött rajtam pár pattanás, nekem ez már akkor tuti mensi:((
2012. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a pattanás dolog! Nekem is kijönnek mensi előtt,de van már két gyerkőcöm és mikor velük terhes lettem akkor is jöttek a pattanások,csak több és csak a szülés után múltak el!! Szóval nemkem inkább korai terhességre utaló jel!! :-)) Mindenkinek sok jót kívánok! Mi már a harmadik babával 3 éve próbálkozunk,azóta egy vetélésem volt 9 hetesen!!
2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!