Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért adom fel a cél előtt?

Miért adom fel a cél előtt?

Figyelt kérdés
Sok hónap vizsgálódás után most végre megyek meddőségibe. De már nem akarom.Újra kivizsgálások tömkelege. Már feladatam a reményt. Ugy érzem, nincs erőm előről kezdeni az egészet. Rosszul reagálok a gyógyszerekre is. Mit tegyek? mégse menjek?
2009. jún. 16. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A reményt sose add fel!

Ha akarod azt a kisbabát, akkor hajrá, mindent bele!!!


Segítségképp egy idézet:

"Mindig megtörténik amiben hiszel, s a hited teszi azt megtörténtté!"


Menj el, drukkolok!

2009. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a kudarctól való félelem az oka.

Próbáld azzal motiválni magad, hogy elképzeled mit éreznél mondjuk 5-10 év múlva, ha visszagondolsz a mostani döntésedre. Szidnád-e magad amiatt, hogy nem mentél el? Mert ha igen, akkor menj és csináld végig.

Nálam ez működik, remélem Neked is segít! Sok sikert és kitartást!

2009. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most már eljutottál idáig menj el! Csak elkezdeni lesz nehéz, mindent megér egy picibaba, gondolj erre!!!


Drukkolok és remélem nem adod fel!!

2009. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 11 évvel ezelőtt, még az előző házasságomban kezdtem a meddőségi kezeléseket és 8-9 inszemináció után egy sikertelen lombikig jutottunk. Én akkor belefáradtam, 2 évet kihagytunk és én belevetettem magam a tanulásba és a munkába... Jó döntés volt, mert terápiaként segített.

Igen ám, de közben a férjem becsajozott, elváltunk. Utána 4 év singli élet, feladtam minden reményt, hogy valaha lesz gyermekem. Aztán tavaly megtaláltam az Igazit, s most az új házasságban újra próbálkozunk.

Nem tudom, Te hány éves vagy, de én mindezt 41 évesen írom és egy percre sem adtam fel a reményt!!! Tudom, hogy jókor kerültem jó kezekbe, ezért nyugodt vagyok, nem stresszelek.

Pontosan azt gondolom én is, hogy amíg van remény, csinálni kell, nem szabad feladni. 43-45 évesen már nem kapálózhatunk!!!


Szerintem tartsatok közben néhány hónapos pihenőket, amibe beiktattok egy-egy utazást vagy csak itthoni pihenést. Kell, hogy feltöltődj a kezelések között, de semmiképp ne hagyd abba!

Tartalmas, szép nyarat kívánok!

2009. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!