Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kóstoltatásnál az ételt mikor...

Kóstoltatásnál az ételt mikor kell adni a babának:szopi előtt, után, vagy 2 evés között? A védőnő javaslatára két evés között adom, de így hogyan váltok ki majd egy étkezést? Mennyi idő alatt kell kiváltani egy étkezést?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást olvasok és mindenki mást mond.
2010. máj. 13. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy evés közöztt, de én előtte adom.
2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én általában akkor kóstoltattam amikor én is ettem. Így szívesebben elfogadta a kicsim, mert látta hogy én is eszek.
2010. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védönö,hogy 2 szopi között adjam. De 1-2 hónap múlva,mikor már megevett egy teljes adagot (150-180 ml) azt mondta,hogy szopi elött adjam és utána szoptassam. Majd pár nap múlva csak vizzel kináljam evés után ,igy lehet kiváltani egy étkezést. És ez délben a fözelékkel történik,mert az tápláló. De nem szabad sürgetni a kiváltást,föleg ha anyatejes,lassan,fokozatosan.
2010. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!lassan csinálom,nem siettetek semmit,ráérünk lassan megszokni az ételeket.
2010. máj. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!