Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már pár napja görcsöl az...

Már pár napja görcsöl az alhasam, pedig még több mint 1 hét van a menstruációmig. Nagyon fáradt vagyok, állandóan eszem és sokat kell pisilnem. Remélem nincs baba, hiszen fogamzásgátlót szedek. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen szedted a bogyót akkor elvileg nincs
2008. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm aki 2szer lett terhes a bogyó mellett. De ez elég ritka. Ha még nem akarsz babát akkor szorítok. Az hogy sokat eszel lehet a menszi miatt is mert ilyenkor gyüjt a szervezet elég energiát a vérképzéshez. A fáradtság lehet ettől a hülye változékony időtől is.

Nyugodj meg, ha rendszeresen szeded a tabit nem valószínű hogy terhes lennél! :)

2008. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel?
2008. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!