Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú idő után spontán...

Hosszú idő után spontán összejött a baba. Az idő tájt mit csináltatok másképpen, amiről meggyőződésetek, hogy az segített?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na igen, az a fránya genetika!
2012. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érdekes ez, mert valahogy minél tovább nem jön össze az embernek a baba, ugye annál több biztatást hall, hogy "hu, nekem is akkor jött össze, amikor nem görcsöltem rá". Meg "nekem is akkor jött össze, amikor nem hőmérőztem", vagy "akkor jött össze, mikor már nem kaptam hormont" stb.

És valahogy emiatt már az ember képtelen ellazulni, mert az jár a fejében, hogy hú, most nem hőmérőzök, akkor most kell összejönnie...most nem figyelem az ovumat, most kell összejönnie...és hopp, máris újra rágörcsöltem.

Nem tudom, ti hogy vagytok, de én képtelen vagyok kikapcsolni az agyam. :) Biztos ez a baj.

2012. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ajánlom Neked a Dr.Kecskés Gabriella doktornőt, ő segíthet megtalálni az okot, h változtathass!
2012. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!