Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam hasi ultrahangon...

Tegnap voltam hasi ultrahangon. Endometrium:6 mm. Ma vagyok a 12. napon. Ez nagyon kevés? Milyen az a vastagság ami megfelelő, ha kisbabát szeretnénk? Mennyit vastagszik még a peteérésig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

11:54-es vagyok,mensitől pedig a cickafark peteérésig és aztán a palástfű.És reméljük hogy nem kell sokáig kúrálni magad ezekkel és babás leszel.:)

Szorítok!Ha összejön a baba ne feledkezz meg rólunk és írd meg az örömhírt.

Ezelőtt fogamzásgátlót szedtél?Nekem,ahogy abbahagytam rá 7 hónapra sikerült a baba.A gyógyszer után kell jó fél év míg a szervezet összeszedi magát.

2009. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:-)Kipróbálom, hátha segít.Igen, szedtem fogamzásgátlót 6 évig.Októberben hagytam abba.
2009. jún. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!