Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23-ára várom, vagyis nem...

23-ára várom, vagyis nem várom! 8 napja hasszurka, hányinger, derékfájás! voltam dokinál, azt mondta hogy meg van vastagodva a méhnyak, de még nem lát semmit! Örülhetek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az biztos jelent valamit,hogy meg van vastagodva.Bár reméljük nem menstruációt.Eé a helyedben pár nap múlva csinálnék egy tesztet.
2008. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérdeztem az orvost hogy a miatt is lehet e?annyit mondott ennyire előre nem valószinű hogy a menzesz miatt!nem tudom mire gondoljak!már minden átfutott a fejemen!
2008. ápr. 16. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, az a legfontosabb. Főleg, ha tényleg a babó miatt vannak a tüneteid. Neki nincs most szüksége az elején arra, hogy ideges légy. Később sem. Itt mindenki tök ideges, meg szomorú...pedig lehet, hogy már a pocikban vannak a kicsik és akkor sokat hibázhatunk, ha stresszesek vagyunk, mert a picik is stresszesekké válhatnak.Hihetetlen fontos ez az első pár hét a babáknak, amit mi bizonytalanságban töltünk.
2008. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
SOHA NEM GONDOLTAM VOLNA HOGY ILYEN LESZEK.még nem is biztos hogy baba és már felelősség érzet van bennem
2008. ápr. 16. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
ez normális nyugi!!! Sőt az a baj, ha nem vagy ilyen. Egyébként meg hidd el, ha megszületnek még inkább idegeskedz és félted őket! A pociban vannak a legnagyobb biztonságban! Az előző válaszoló vagyok.
2008. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!aranyos vagy!
2008. ápr. 16. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21-re nem várom. Ugyan ezeket érzem én is. Remélem nem a menszitől! Szorítok hogy babád legyen! :D
2008. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én azt mondom nektek, hogy nagyon sokáig felesleges várnotok, mert a 21-e, és a 23-a is mindjárt itt van. A legújabb otthon is elvégezhető terhességi tesztek pedig már a 3 napos terhességet is kimutatják. És a felesleges idegeskedénél még a biztos válasz is jobb, még ha negatív is. Szerintem.

De azért én szorítok nektek. 9 hetes kismama :)

2008. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!