Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokáig szoktam pecsételni...

Sokáig szoktam pecsételni mensi előtt, lehet ez probléma?

Figyelt kérdés

9. hónapja próbálkozunk a babával, és ahogy telnek a hónapok egyre többet pecsételek mensi előtt.

Először 1-2 napig, de mostanában már volt olyan is, hogy 5 napig!

Még a gyógyszer előtt se volt ilyen soha, max. 1 nap!


Mielőtt azt írnátok, hogy menjek orvoshoz, sajnos nem tudok elmenni, mert nincs tb-m, és kb. csak 2 hét múlva lesz! Utána elmegyek, mert már amúgy is nagyon időszerű lenne.


Ezért most tényleg csak véleményekre vagyok kíváncsi!


Igazából először mindig beágyazódásra tippeltem, na de minden hónapban?? :)


Előre is köszönöm :)


2012. ápr. 7. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nekem ez volt a problémám.nagyon sokáig pecsételtem én is menzi elott.nekem a dokim csak clostit adott és már 2.honapja szedem 3. naptol.elso honapban már nem is pecsételtem.
2012. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

Én azt olvastam erről, hogy ha a 10. dpo-ig nincs pecsételés csak utána jelentkezik, akkor az még normális.

Az a lényeg, hogy az ovuláció utáni 10. napig ne legyen ilyesmi.

Persze ovukor jelentkezhet egy kis pecsét, ez előfordul, de az normális! Mensi közeledtével a lényeg, hogy 10. dpo-ig ne pecsételj.

2012. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanez volt, elmentem endokrinológushoz. azóta nincs. :)
2012. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
a tb-dre egy jó tanács: fizetheted magadnak is, 6390 Ft/hó, és bátran mehetsz orvoshoz :)
2012. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
én is pecsételek már egy héttel menzi előtt. Engem az orvos elküldött hormonvizsgálatra. Korábban is volt ilyen problémám, akkor még nem akartunk kisbabát, akkor azt mondták nincs peteérésem és szedjek fogamzásgátlót. :S
2012. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

viszont még érdekelne kedves utolsó, hogy ha teszem fel sárgatest elégtelenségem lenne az kiderülhet egy hormonvizsgálatból, amire mondjuk téged küldtek?


És az okozhatná ezt a sokáig tartó pecsételést? Csak azért ez a sok kérdés mert úgy sejtem, hogy nagyon rövid a luteális szakaszom (7 nap).... és talán ez lehet a probléma, és jó lenne, ha ezt ki tudnák szűrni egyúttal, ha vért vesznek!


Amúgy köszönöm a tanácsot is a tb-re, tudom, hogy mennyibe kerül, de nem fizetem be mert kb. 2 hét múlva lesz és nem szeretném duplán fizetni! Ha 9 hónapig kibírtam ez már egy pillanat! :)

2012. ápr. 8. 21:09
 7/23 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nekem is rövid a luteális szakaszom, és a sárgatest elégtelenséget is nézik. Ha jól tudom ez összefügg a progeszteronnal...
2012. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, mostmar majdnem biztos vagyok benne, hogy ez a gond, es oszinte leszek kicsit orulok hogy nem nagyobb a baj.

Tobb tunet is ezt igazolja, (kicsit utana olvastam) hirtelen hizas, pecseteles, rovid lutealis szakasz, szorosodes..

Remelem hamar megoldodik es johet a baba....

2012. ápr. 9. 10:31
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én nézetnék tsh-t, vagyis kérnék 3. és 21. napi vérvételt is
2012. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A tüneteid lehetnek pajzsmirigy alulműködéstől is, szerintem endokrinológushoz menj el, ő a hormonszakértő. Jobban jársz vele, mint a nődokival.

2012. ápr. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!