Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pétekre nem várom a mensit,...

Pétekre nem várom a mensit, viszont ma reggel mikor felébredtem és elmente a mosdóba, akkor vettem észre, hogy kicsit vérzem, akkor azt gonoltam, na, most sem jött össze, viszont az óta semmi. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Pétekre nem várom a mensit, viszont ma reggel mikor felébredtem és elmente a mosdóba, akkor vettem észre, hogy kicsit vérzem, akkor azt gonoltam, na, most sem jött össze, viszont az óta semmi. Ez most mit jelent? Már semmi esély? (a hőm elég magas 37,4) Légy szí rjatok, hogy mi a véleményetek...
2009. jún. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is volt már ilyen (2x is), és mindig megjött időben utána. Viszont az is előfordulhat, hogy beágyazódás, csak kicsit később. Egyéb mensis tünet? Folyás, cicifeszülés, hasszurka?
2009. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasszurka az van és volt is múlthéten is. Kis időre bele nyilal aztán elmúlik...Elég fáradékony vagyok mostanában,de az még szerintem nem azt jelenti :(
2009. jún. 17. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba is!Várd meg a pénteket és tesztelj egyet!!!!!Szorítok,legyél babás....
2009. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs elveszve semmi!anyuká 4 hónapig menzeszelt,éssemmi jele nem volt babának.5.hónapban nem jött meg neki és akk vette észre h terhes,tehát ha vérzel attól még lehet h elkezdődött a beágyazódás.de persze várd meg a pénteket,de utána se vegél tesztet,általában a testek 99,9%-a abeágyzódás,ami 3 hét,utána jelzi csak ki!személyes tapasztalat!viszont ha megjön a menzi ne keseredj el...össze fog jönni! drukkolok! üdv.: szandi
2009. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jaj, olyan jó lenne, hogyha végre sikerülne több mint 1.5 éve próbálkozunk, de semmi. :(

Köszi mindenkinek a válaszokat :)

2009. jún. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!