Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel felébredtem fél...

Ma reggel felébredtem fél négykor, kimennem wc-re, de előtte mértem.36,4 volt. Majd mikor 7kor felkeltem, akkor is megmértem gondolván, hogy aludtam még 3,5 órát. Na akkor meg 36,8 volt. Most akkor melyikket jelöljem be?

Figyelt kérdés

18-án a 9. ciklusnapon csináltam egy ovutesztet és én teljesen + nak láttam. Tegnap már negatív volt. De a hasam meg ma szúr igazán, tegnapelőtt csak egy kicsit volt folyásom, ma meg sokkal jobban. Minek higyjek?

[link]

100120_1263945600_.png


2010. jan. 20. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul linkeltél, nem látszik a görbéd.


Bejelölheted a későbbit is, ha általában akkor szoktad mérni, de abiztonság kedvéért úgy, hogy a rendszer ne vegye figyelembe (ilyenkor lesz piros a hőérték).

2010. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2010. jan. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!