Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nem múló hüvelygyulladás...

1 éve nem múló hüvelygyulladásom van. Rendszeresen járok dokihoz, de sajna nem múlik el. Okozhat ez meddőséget? Milyenek a teherbeesés esélyei?

Figyelt kérdés
26 vagyok már jövőre szeretnénk babát. 1 éve keseríti meg az életemet, már alig vagyunk együtt, minden betartok, de egyszerűen nem akar semmitől sem elmúlni. Ráadásul borzasztó kellemetlen szag is közre játszik. Annyira szeretnénk babát...Félek ha továbbra sem múlik meddő leszek. Most voltam vizsgálaton, ott látja a doki ha valaki meddő vagy ez hogyan állapítják meg? Volt már valaki így és sikerül és egészséges lett a baba? Köszi

2012. ápr. 11. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Az állandó hüvelygulladás candidára enged következtetni. Kezdj el candida diétázni, legfőképpen vond ki a cukrot és a fehér dolgokat az életedből, vaklamint az élesztőt.

nekem anno ahogy elmúlt vissza is jött. Mióta IR-t diagnosztizáltak és nem ehetek cukrot és szénhidrátszegény étkezésen vagyok, azóta nincsen ilyen panaszom. pedig anno egyik kezelés követte a másikat és próbálkozni is nehéz volt.

2012. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De én azt sem értem, hogy a város legjobb nőgyógyászának tartják és egyszerűen mégsem tud kikezelni. Mindenki dicséri, hogy milyen jó orvos, minden ismerősöm hozzá jár és nála szült. Így hogy ez a problémám és egyszerűen nem tud meggyógyítani, nem értem hogy akkor h lehet olyan jó orvos. Rákérdeztem, most h voltam hogy mennyire befolyásolja majd ez a későbbi gyermekvállalást és az mondta "hát így nem lehet majd teherbe esni". És ennyivel letudta. Nem értem, pedig rendes és jó fej, de valahogy jobban is kitérhetett volna erre.
2012. ápr. 11. 18:51
 3/29 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a szervezetedben valahol gyulladás van, és azért nem akar elmúlni. Szerintem menj el vérvételre.
2012. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem ebből kifolyólag, de nemrégen voltam vérvételen (teljes vérképen) és utána még 2x akkor mást és mást néztek: pajzsmirigyet, veseműködést stb és voltam vizelet vizsgálaton is. Mindent rendben találtak, a vizeletben volt egy pici baktérium ami persze a hüvelygyulladásnak volt köszönhető. Szóval a doki azt mondta egészséges vagyok, ezt leszámítva.
2012. ápr. 11. 21:28
 5/29 A kérdező kommentje:
a vizsgálatokon mindig nézni a doki a ph-t. anno mindig 4,2 volt most meg a gyulladás miatt mindig 5-ös. ez mindig rajta van a leleten. szóval azt tudom h a ph nincs rendben a gyulladás miatt. de addig nem is lehet visszaállítani amíg a gyulladást ki nem írtjuk teljesen. Szóval most Betadinet kaptam azután kell majd próbálkozni a hüvelyflórával. A probiotius tamponról már hallottam, igaz nem túl olcsó. Hányat használt el egy menstruáció alatt? és hány hónapig kell egyhuzamban? köszi
2012. ápr. 11. 21:32
 6/29 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is elég gyakran van gyulladásom.Gyakorlatilag amióta nemi életet élek majdnem minden vagy minden második hónapban van gyulladásom. Már több mint 4 éve szeretnénk babát.Amikor orvost váltottam mondtam,hogy gyakran van gyulladásom.Különösen nem foglalkozott vele, csinált egy rákszürést.Az P1-es lett és semmi baktériumot, candidát nem mutatt ki negativ volt.Gondolom mert akkor épp nem volt problémám.Mindig Canesten kúpot veszek,ettől rendbe jövök.Bár úgy gondolom a baba emiatt késik. Mert gyakori gyulladás meddőséget okoz.
2012. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem nem vagy meddő és remélem én sem! rákérdeztél már erre a dokinál? jobbult neked!
2012. ápr. 12. 08:52
 8/29 A kérdező kommentje:
*jobbulást
2012. ápr. 12. 08:52
 9/29 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a Gynevac injekció kúra szokott használni az efféle problémákra, és meddőknek is ajánlják! Keress rá a Google-ban, szerintem hasznos lehet! Remélem mihamarabb rendbe jössz! :-)
2012. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
igen itt neten írtam már nőgyógyásznak és ő mondta ezt az injekció kúrát. De ha az én dokim ezt nem adja, akkor én most hogy mondjam neki? hogy nekem az kéne...még is csak ő az orvos nem tudom mit szólna...szóval bonyolult.
2012. ápr. 12. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!