Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nem múló hüvelygyulladás...

1 éve nem múló hüvelygyulladásom van. Rendszeresen járok dokihoz, de sajna nem múlik el. Okozhat ez meddőséget? Milyenek a teherbeesés esélyei?

Figyelt kérdés
26 vagyok már jövőre szeretnénk babát. 1 éve keseríti meg az életemet, már alig vagyunk együtt, minden betartok, de egyszerűen nem akar semmitől sem elmúlni. Ráadásul borzasztó kellemetlen szag is közre játszik. Annyira szeretnénk babát...Félek ha továbbra sem múlik meddő leszek. Most voltam vizsgálaton, ott látja a doki ha valaki meddő vagy ez hogyan állapítják meg? Volt már valaki így és sikerül és egészséges lett a baba? Köszi

2012. ápr. 11. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy hallottál erről és szeretnéd kipróbálni. Ő lehet nem hallott még róla vagy nem hisz az alternatív gyógymódokba. Az elmúlt 3 évben elég sok orvossal találkoztam és bizony volt hogy nekem kellett megmondani, hogy milyen vizsgálatot akarok és milyen hormonértékeket nézzenek meg. Talán még most sem csináltak volna laparoszkópiát ha nem ragaszkodom hozzá, 3 év hiábavaló várakozás után. És az én dokim még a jobbak közé tartozik! Ezt is tapasztaltam. Én azt vallom, hogy mindenkinek ki kell állnia saját magáért mert más nem fogja megtenni. Remélem nem érted félre a leírtakat mert nem kioktatni akarlak, csak leírni a tapasztalataimat. Nem lehet egy orvosban sem 100%-ig megbízni, ők is csak emberek.
2012. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) tudom, igazad van.
2012. ápr. 13. 11:29
 13/29 anonim ***** válasza:
A méhpempőt is tudom ajánlani neked, 2500 Ft a kapszula, 50 napig elég! Nagyon jó immunerősítő, gyulladáscsökkentő. Nekem ami bevált még a grapefruitos ülőfürdő, heti kétszer.
2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
és az ülőfürdőt hogy készítetted? de ez inkább a megelőzésre jó? köszi
2012. ápr. 17. 21:33
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem kotozkodom, de lathatatlanul, hogy adhattok kezelesi tanacsot... ez nem fog vezetni semmi jora.

Kedves kerdezo, a gyulladas okozhat meddoseget, de van esely mindenre. Nagyon fontos, hogy kikezeld magad. A gombas fertozes mellett rengeteg masfajta fertozes letezik, amit kulonfele bakteriumok es virusok okozhatnak. Ha jol vettem ki a szavaidbol, nem Pesten jarsz orvoshoz. Mo.-on nagyon elavult ilyen teren a nogyogyaszat sajnos, videken nem hiszem, hogy teljes kivizsgalast tudnak csinalni, hiszen pesten is ritka. Szoval, el kell menned egy olyan maganrendelobe, ahol vegeznek ilyen vizsgalatokat. Mivel a gyulladast valamilyen fertozes okozza, amit nagyon nem valoszinu, hogy gomba okozza, kulonben, ki lett volna kezelve, gondolom, azzal kezdte az orvosod. Nagyon konnyu es egyszeru a megoldas, elvegzik a vizsgalatokat, kiderul, mi all a hatterben, megfelelo gyogyszeres kezelest kapsz es ennyi. Ajanlom a www.g1intezet.hu oldalon dr. Szell Andrast, o foglalkozil ilyenekkel, a baratnomon segitett, aki nagyon sok ideig szenvedett szinten. Kerd meg, hogy minden letezo bakteriumot, virusra vizsgaljon neg, amit lehet kerni. Nem lesz olcso, az biztos, ha mindent megvizsgaltatsz, de meglesz az eredmenye. Sok sikert!

A kulonfele kurak es egyeb tanacsok, amit kaptal, kiegeszitesnek jok max., de a bacikat nem fogjak kiirtani.

2012. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, azert irtam, hogy nem lehet igy kezelesi tanacsot adni, mert a nogyogyasz is ugy irhatna ki a kezelest gyulladasra, ha megjott a laborbol a vizsgalati eredmeny... Sajnos, sok orvos egybol kiir valami gombaelleni szert vagy szeles spektrumu antibiotikumot, ami nem biztos, hogy pont jo az adott helyzetben. A gyullafas is valtozik, a bacik meg agreszivabba valnak es, ha van is eleinte javulas, elobb utobb eldurvul a helyzet es rosszabb is lehet.

Egyebkent, nagy valoszinuseggel a gyulladasod miatt nem esel teherbe, de nem jelenti azt, hogy medfo vagy! Kezeltesd ki magad elotte mindenkepp, hiszen, ha teherbe is esel, a fertozes nagyon veszelyes lehet a babara nezve. Attol fugg, hogy milyen bakterium all a hatterben, okozhat vetelest, kiraszulest, illetve szulesnel a baba elkaphatja es kulonfele komolya egeszsegugyi problemai lehetnek. Nem muszaj oda menned, amit en irtam, ott az orvos mikrobiologus es pont a nogyogyaszati fertozesek a profilja, de szamos mas maganrendeloben is kerheted a kivizsgalast, csak hozzaerto emberhez kell menni, hogy ki ne hagyjon egy fertozest sem.

2012. ápr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad. Gombám még nem volt, a doki szerint is ez hüvelygyulladás BV. Állítólag ez egy jó orvos, sok ismerősöm szült nála és hozzá is jár. de valahogy rajtam nem igazán tud segíteni. Ma kezdem a kezelést, amit felírt a doki (betadine hüvelykúp) utána meg valamit a hüvelyflóra visszaállítására. Meglátjuk mi lesz...
2012. ápr. 18. 09:50
 18/29 anonim ***** válasza:
Remelem, tudtam segiteni. Az jo, ha megbizol az orvosodban, de sajnos, a legtobb itthoni nodoki (es tobbi szakorvos) nem kepezi magat tovabb, a legtobben tudjak, hogy van sok baci es virus, de mivel nincs megfelelo labor hatteruk, csak keves korokozora tudnak megvizsgalni. Az nem eleg, mivel, lehet tobb minden, es ha valami ellen kikezel, mas meg ott marad a hatterben. Nem jelenti azt, hogy rossz szakember vagy orvos, de videken nincs olyan hattere, amivel tudna hatekonyan segiteni, sokan pedig nem is hallottak egyes korokozokrol. Ha marad minden a regiben, a teljes kivizsgalas segit megtalalni a problemat. Szritok es sok egeszseget nektek! Ha elmulnak a panaszok, a babara is nagyobb az esely.
2012. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De a te esetedben erdekes a doki egyebkent. Mi ellen irta ki a betadinet?? Hiszen a huvelygyulladas a diagnozis, oke, de mi okozza? Csak a korokozo kimutatasaval tudod azt elpusztitani... csakugy nem szabad gyogyszert felirkalni....
2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
hát figyelj én nem tudom... elmentem a dokihoz mint mindig megnézett azt mondta ez még mindig hüvelygyulladás és most betadine-t adott....
2012. ápr. 18. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!