Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nem múló hüvelygyulladás...

1 éve nem múló hüvelygyulladásom van. Rendszeresen járok dokihoz, de sajna nem múlik el. Okozhat ez meddőséget? Milyenek a teherbeesés esélyei?

Figyelt kérdés
26 vagyok már jövőre szeretnénk babát. 1 éve keseríti meg az életemet, már alig vagyunk együtt, minden betartok, de egyszerűen nem akar semmitől sem elmúlni. Ráadásul borzasztó kellemetlen szag is közre játszik. Annyira szeretnénk babát...Félek ha továbbra sem múlik meddő leszek. Most voltam vizsgálaton, ott látja a doki ha valaki meddő vagy ez hogyan állapítják meg? Volt már valaki így és sikerül és egészséges lett a baba? Köszi

2012. ápr. 11. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ez eleg durva:( Sok orvos csinalja, de nem szabad, barmelyik profi megmondja. Hiszen, ha valakinek pl. chlamydiaja van, arra teljesen mas gyogyszer kell, mint pl. egy ureaplazmara. Teljesen egyertelmu, hogy nem ert ehhez az orvosod, lehet, hogy jo szulesz, de nem szabad gyogyszert kiirni megfelelo labor vizsgalatok nelkul... Meg talaltam egy helyet, akik foglalkoznak ilyennel, www.korutiorvosicentrum.hu. Igazabol, teljesen mindegy ar szempontjabol, melyiket valasztod, mindegyik ugyanolyan, mert a vizsgalatoknak ugyanolyan ara van altalaban, kulso labor vegzi. A g1 intezetnek sajat laborja van, de tobb vizsgalatot szinten kulso laborban csinaltatnak. Amugy, elobb utobb, ha nem jonne ossze a baba emiatt, ugyis mennel meddosegi kozpontba, es a legtobb helyen pont ilyen vizsgalatokkal kezdenek. Mert a legtobb korokozo, ha nem is okoz meddoseget, de hatraltatja a teherbeesest.
2012. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem akarlak rabeszelni, de a baratnomon lattam, milyen nehez ezzel evekig egyuttelni, mindig ujjabb es ujjabb gyogyszert szedni, orvishoz jarni, alternativ gyogymod utan keresni, ami soha nem fogja megszuntetni a bajt. Pedig, a megoldas gyors es egyszeru, kideriteni, mi okozza a gyulladast pontosan es kiirtani a szervezetbol teljesen. Korokozotol fuggoen altalaban 1-3 het a kezeles es elfelejtheted az egeszet, mint egy rossz almot. Nehez kimozdulni es nem is olcso, nem tudom pontosan, szerintem a vizsgalatok kb.40 ezer korul lehetnek orvosi dijjal egyutt, plusz az utazasok (egyszer, hogy levegyek a kenetet, madodszor az eredmenyekert es a kezeles kiirasa miatt).
2012. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja, es ugy van, hogy kb. 3 hetnek legalabb el kell telnie a gyogyszeres kezeles ota, hogy a labor biztosan ki tudja mutatni a korokozokat. Mert a gyogyszer (foleg az antibiotikum) miatt hamis negativ lehet az eredmeny.
2012. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok jót írtak az előttem szólók, de egy nagyon fontos dolgot nem kérdezett meg senki. A párod is kapja veled párhuzamosan a kezelést, mert ha nem akkor már lehet, hogy a doki felírta azt amitől megszűnik a problémád, de a párod mindig visszafertőz. Lehet, hogy neki semmi tünete nincs,de attól még benne is ott a betegség. Sajnos tapasztalatból beszélek!
2012. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
már kezeltük őt is. Elvileg nem volt semmi baja, de kapott szájon át bevehető gyógyszert és krémet is.
2012. ápr. 18. 18:49
 26/29 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is leírták az az első és legfontosabb lépés,hogy kiderítsd mi okozza a folyamatos gyulladást.Ez lehet bakteriális fertőzás,de ugyanúgy gomba is lehet.Nekem 2 évig volt makacs hüvelygombám,ami erős gyulladást idézett elő.Nekem a diéta segített és most babát várok,tehát szerencsére nem lettem meddő,pedig én is ettől rettegtem.Amíg a hüvelyflóra ph értéke eltér a normálistól,addig kicsi az esély a teherbeesésre,mert a spermák nem tudnak életben maradni a megváltozott hüvelyflórában,viszont még ha sikerülne is így teherbe esni a fertőzés veszélyes lehetne a babára,mert vetélést,koraszülést okozhat.Ezért tényleg az a legfontosabb,hogy minél előbb fel kell tárni a probléma gyökerét és azt kikezelni,nem pedig csak a tüneteket,ahogy ezt sajnos a legtöbb doki teszi.A következő lépés rendbetenni a hüvelyflórát és utána jöhet a baba!Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2012. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen most tartok a hüvelyflóránál, végig csináltam az egy hetes betadine kúpos kezelést, tegnap kezdtem el használni a protexin gynopulost...jókat mondanak róla remélem beválik. úgy tervezem h következő hónapra is veszek megelőzés céljából és ezt megcsinálom 3 hónapig...nagyon remélem h hatni fog és végre már nem kell állandóan kúpokat, krémeket használni...sajnos elég sokba is van...
2012. ápr. 26. 20:05
 28/29 anonim ***** válasza:

szia,

én most olvastam a kérdésedet.

nekem múlt héten mutatott egy kisebb gombás fertőzést-gyulladást a kenetvétel eredménye.

Nekem a doki canesten combit javasolt,ha lenne panaszom,de mivel nincsen (se viszketés,se folyás,se semmi) ezért nem vettem meg.

Méhpempőt kezdtem enni és természetgyógyász javaslatára propolisz kúpot használtam.Szerinte az a legjobb gombára,gyulladásra.

Ha annyit vizsgáltak már,csak megtalálták volna az okát.

Lehet tényleg az étrendeden kellene változtatni,ami nem kedvez a gombáknak..

2012. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor segítenél abban, hogy szerinted mi az amit mindenféleképpen ki kellene hagynom az étrendemből? és akkor azokra megpróbálnék odafigyelni. Azt tudom hogy a fokhagyma jó, abból próbálok sokat is enni, ja meg joghurtokat is :)
2012. ápr. 27. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!