Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleges teherbeesés után...

Esetleges teherbeesés után hány nap múlva érezhető pl a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
félek, hogy terhes vagyok, fájnak a melleim, bár mensi előtt mindig szoktak, de az még elvileg odébb van
2009. jún. 19. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogantatastol szamitott 11-dik napon kezdett el fajni a mellem. Nekem is szokott a mensi elott fajni de most valahogyan mashogy fajt, oldalt, izomlaz szeruen. Meg volt 3 napom a mensiig. Ket nap mulva csinaltam egy tesztet es pozitiv lett. Most mar 5 hetes vagyok es ugy fajnak a melleim, hogy szinte aludni is alig birok, viszketnek es meg vannak duzzadva.
2009. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak a pozitív teszt után kezdtek el fájni a melleim, előtte nem.
2009. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mell fájhat baba nélkül is. A megemelkedett progeszteronszint miatt amitől a tüsző megreped ilyenkor menziig fáj a cici és ha megjön elmúlik. Nem feltétlen jelent babát.
2009. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jún. 19. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!