Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges így a teherbeesés?

Lehetséges így a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Itt olvastam az előbb,hogy 2hét kell a beágyazódáshoz.Igaz már a 2levél bogyimat szedem,de az 1-nél a 12szemnél voltam együtt a barátommal.Aznap este felejtettem el bevenni, de másnap reggel pótoltam.Majd folyamatosan szedtem tovább.Mikor mind bevettem az 5.napon jött meg,de nem volt olyan sok.Másnap is volt egy kevés.Egészségi okokból cseréltem,de ha nem kellett volna simán kihúztam volna 1tamponnal.Majd a 8.napon elkezdtem szedni a 2levélel.Abból bevettem 3szemet mikor már nem bírtam tovább és csináltam egy tesztet ami negatív lett.Azóta folyamatosan szedem ugyan abban az órában.Igy is lehet,hogy terhes lettem?

Válaszokat köszi.


2009. jún. 19. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy terhes vagy
2009. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Korábban néha nálam is előfordult hogy elfelejtettem bevenni, de aztán pótoltam,nem lette mterhes,de a tájékoztatóban bent van hogy mikor hogyan kell pótolni ha véletenül kihagyod.Egyébként amikor szedtem a fogigátlót nekem is nagyon kevés volt a mensim,de most hogy abbahagytam rendesen megjött.Szóval szerintem nem vagy terhes, de ha nem vagy benne biztos csinálj később tesztet vagy menj el az orvosodhoz.
2009. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha 12 oran belul potoltad akkor rendben van, tutira.

a teljes beagyazodashoz 7 nap kell. tehat az ovulacio elvileg a 14. napon van, ha ekkor tortenik a megtermekeyites akkor a 21 napra agyazodik be.

a 72 oras tabinak ez a "mukodesi elve."

a fogamzas gatlok pont az ovulaciot gatoljak ugyh nem vszinu h terhes lennel.

2009. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még belül voltam a 12 órán.Igen úgy is tettem ahogy ott le van írva.Azért ha a jövő héten nem jönne meg mikor csináljam meg a tesztet?Felkészültem és vettem.Vagy csináljam meg holnap reggel?
2009. jún. 19. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 órán belül pótoltad, biztos, hogy nem vagy terhes, fölösleges pénzkidobás elpazarolni mégegy tesztet.
2009. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív volt, akkor nem hinném, hogy terhes vagy.
2009. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen negatív volt.Reggel csináltam felkelés után.Most úgy érzem meg akar jönni,de van még 2 szem tabim.A mellem nem fáj.Régen szedtem már tabit és nem ezt a fajtát.Még nem is volt mellékhatás sem.Ez sem gond?
2009. jún. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!