Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jovohet vege...

Van valaki aki jovohet vege fele nem varja? Miota probalkoztok, hanyadik gyerkocotok lenne?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 16 honapos babam,ez az elso honap,hogy probalkozunk a kisteson. Gorbem nincsen,de a ciklusaim szabalyosak. Az elozo terhessegemnel mar 11-12dpo-nal volt egy halvany pozi tesztem,valahogy el szeretnem utni az idot jovohetig,amikor mar lehet tesztelni :)
2012. ápr. 16. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igazából a hét eleje, közepe fele nemvárom. De tesztelni csak a hét végén fogok, feltéve ha nem jön meg!

Ez a 7.hónapunk, és a második babánk lenne. Az első babóm elsőre fogant, és a 10 dpo-n már pozitív volt a teszt.


Előző hónapban is pozitívat teszteltem,csak felszívodott a baba. Azóta mastodynon cseppeket iszom, és reménykedünk!

Drukkolok magunknak))

2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sajnalom nagyon,nekem is volt egy vetelesem,meg 9 eve,ugyhogy ez a terhesseg is(ha sikerul :)) ,aggodassal fog telni,foleg,hogy a 2.,sikeres terhessegemnel is 14. hetig vereztem :) Mennyi lenne a korkulonbseg a babaitok kozott? Ki fogod birni,hogy olyan "keson" tesztelsz? :)
2012. ápr. 16. 14:38
 3/30 anonim ***** válasza:
Szia! En kb 24-25re nem varom! Ez a 4. Honapunk, de csak mult honapban meg most kaptuk el a peteerest:) nagyon varnank mar, elso baba lenne. A peteeresem 10-11en volt, szoval meg csak 6-7 dpon vagyok,kisebb derekfajasok es hasszurkan kivul mast nem erzek. Nekem mult honapban volt egy nagyon havany pozim,de utana ra par napra megjott. Sajna a ciklusom eleg ossze-vissza. Most is a 23. Napon volt ovum,ugyhogy kb 37-38. Napra fog megjonni. Vagyis jovohet eleje,inkabb kozepe:) remelem nem fog. Addig ki kene birnom,hogy nem tesztelek,de nem hiszem hogy sikerulni fog:)))) irok meg majd!:)
2012. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok! Javes en is szedek baratcserjet,meg cicka-palast teat:) A. vagyok,hogyha kesobb meg irok,akkor tudd:))
2012. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ez első babóm 2 éves és 7 hónapos! A héten iratjuk be az óvodába ( hogy elment az idő...), fel veszik , ha nyáron lerakjuk a pelust!

Vele teljesen rendben zajlott az egész terhesség, még csak nem is vizesedtem!

Az van bennem, ha az elöző hónapban - 2 nap késés után teszteltem pozitívat a 3 nap véreztem- vártam volna több napot akkor nem is tudom,hogy baba lett volna, max erősebben vérzek. Így ha a jövő hét végéig nem jön meg akkor tesztelek. Nem akarnék csalódni megint.

2012. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

szasztok.én is akörülre nem várom.mivel nekem elég kusza igy pontos időt nem tudok mondani,h mre nem várom.van egy 2,5 éves(32 hós) nagy fiam és már ez a 6. hónapunk hogy próbálkozunk.én mérem a hőmet,de ez valahogy most nem kecsektet jóval,mert nem akar megindulni följebb :(

m s a héten megyünk az oviba iratkozni :)


Bocs az "i"-k hiánya miatt,de sajna sokszor nem fog,pedig majdnem új billzet(előzőt kinyirtuk a gyerekkel-tea ás hajszárító)

2012. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hat mindenki kivanom a legjobbakat,barcsak legalabb 1 hettel elorebb lennek :P Akkor mar nagyjabol tudnam,hogy mire szamithatok,az elozo 2-nel is peteeres utan 1 hettel mar voltak tunetek,amibol sejtettem :)
2012. ápr. 16. 20:17
 8/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező mi a helyzet? :) Én vagyok aki 24-26-re nem várja :) Kedves Többiek?

A.

2012. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok első válaszadó vagyok!

Nekem a 11.dpo - n negatív lett a teszt, szóval nem sikerült. Már nem tesztelek.

Az első babámnál és előző hónapban is a cb a 10 dpo-n mutatta a babát.

Nektek drukkolok nagyon!!!

2012. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Szia! Én nekem ez a 11. Napom ovu után. Tegnap reggel csináltam tesztet,de nega lett. Nem tudom,hogy mi lesz,nem érzek semmit. Barnaztam két napot,nagyon picit, egy ujjnyi maszat volt a bugyimon,meg néha a wc papíron. A cicim mindig faj Kendi elott,majd'leszakad,de most csak picit érzékeny. Néha hőhullámom van,reggel ha hirtelen felkelek,akkor szedelgek. Nem tudom mi lesz. Szívem szerint tesztelnek holnap,de megvárom,hogy megjön e. Elvileg kedden kene,de szerdán is lehetséges. Fajdogal néha a hasam,mintha megjonne.

A.

2012. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!