Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jovohet vege...

Van valaki aki jovohet vege fele nem varja? Miota probalkoztok, hanyadik gyerkocotok lenne?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 16 honapos babam,ez az elso honap,hogy probalkozunk a kisteson. Gorbem nincsen,de a ciklusaim szabalyosak. Az elozo terhessegemnel mar 11-12dpo-nal volt egy halvany pozi tesztem,valahogy el szeretnem utni az idot jovohetig,amikor mar lehet tesztelni :)
2012. ápr. 16. 14:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Azta A.! Nagyon gratulalok neked! :D Hat ennel pozitivabb mar nem is lehetne! :D Remelem 2 nap mulva nekem is ilyen lesz a tesztem! :)
2012. ápr. 24. 20:36
 22/30 anonim ***** válasza:

Szurkolok Neked nagyon!!!!!! Köszönöm :) nagyon boldog vagyoooooook!!!!!!!

írj majd, gondolni fogok Rád, szorítok :)

2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

gratula a teszthez.ez nagyon pozitív :)))


én már kivagyok teljesen.elvileg a 11.napon avgyok,de most valahogy teljesen kész vagyok.a szokásos mensi eötti tüneteim vannak(ciciszúrka,görcsök,szurkálások,derékfájás).sajnos nem vagyok otthon,majd pénteken tudok tesztelni,elöbb nem.igy még nem izgultam mint most.sajnos nálunk ha ez a hónap nem sikerült,nem valószínű,h mostanába fog,mert a férjem 3 hetente jár haza.németbe dolgozik hétfő óta.

2012. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ez a ma delutani tesztem! :D

[link]

2012. ápr. 25. 17:55
 25/30 anonim ***** válasza:

Hurrráááááááááá!!!!!!! Ma van a nemvárt? 10est teszt?:) gratula kérdezőőőő!!!! Apa tudja már???

Nekem meg tegnapról mára így erősödtek a tesztjeim:

[link]

Az első kettő a tegnap reggeli, a másik kettő a ma reggeli :)) Holnap is csinálok, meg vettem egy digis clerabluet is, kiváncsi vagyok hány hetet mutat :))

A.

2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Holnap van a nemvart napja kedves A! :) Apa is tudja,de o nem lepodott meg,napok ota mondogatta,hogy tuti terhes vagyok,mert ugyanazok a tuneteim vannak,mint az elso babanal voltak. Szepen erosodnek a tesztjeid, remelem ebben is kovetni foglak! :P
2012. ápr. 25. 19:44
 27/30 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy erősödni fognak :))) van már valamilyen tüneted?

Nekem a cicifájás, jó, mondjuk már most borzasztóan fáj, mintha késsel szurkálnám. Meg a hasam görcsölget nagyon picit, meg délutánra elálmosodom :))

de nincs émelygés, se hányás, se semmi :( Pedig akkor nyugodt lennék, hogy na, akkor erősödik a baba, és termel elég hormont :)

Elviselek én mindent Érte!!!

2012. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi extra tunet,a cicim szurkal neha,par napja delutanonkent is le kellett fekudjek a gyerekkel,mert nem birtam fent lenni,illetve ami furcsa volt,hogy napokkal ezelott mindjart megjon erzesem volt,ami nekem csak es kizarolag menszi elott 1 nappal szokott lenni. Egyebkent nekem sincs se hanyinger,se semmi :P Ami kesik nem mulik,meg barmilyen tunet elojohet! :)
2012. ápr. 25. 20:03
 29/30 anonim ***** válasza:
nekem sajnos megjött :(
2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
sajnalom csacsi! :( Remelem a kovetkezo honap a tietek lesz!
2012. ápr. 26. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!