Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki jovohet vege...

Van valaki aki jovohet vege fele nem varja? Miota probalkoztok, hanyadik gyerkocotok lenne?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 16 honapos babam,ez az elso honap,hogy probalkozunk a kisteson. Gorbem nincsen,de a ciklusaim szabalyosak. Az elozo terhessegemnel mar 11-12dpo-nal volt egy halvany pozi tesztem,valahogy el szeretnem utni az idot jovohetig,amikor mar lehet tesztelni :)
2012. ápr. 16. 14:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! En 9-10.dpo-n vagyok ma,2 napja le kell fekudnom delutan is,ma kivetelesen nem :) Szurkal az alhasam es menszis erzesem van,ami nekem soha nem szokott lenni,csak mielott megjon azelott 1 nappal,persze en is teszteltem,de negativ lett..igaz en is es parom is valami nagyon halvany csikot lattunk rajta,ha megeroltettuk magunkat,de inkabb kellemesen csalodjak,ha 2 nap mulva megint tesztelek :) Remelem mindenki sikerrel jar,egyebkent az,hogy most nem lett a 11.dpo-n pozi a teszted,kedves valaszolo,szerintem nem jelent semmit! :)
2012. ápr. 22. 14:29
 12/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Teszteltem most délután 1kor. Egy nagyon nagyon halvány rózsaszín csikocskám lett. Nem tudom mire vélni. Bárcsak erősödne...istenem! Én voltam, aki tegnapelőtt negát tesztelt:) De akkor teljesen nega volt. Mondjuk nem ugyanavval a teszttel. Most meg van ott valami...

Lefényképeztem, megnézitek?

Kedves Kérdező! Ezek nagyon jó jelek!!! Nekem is olyan érzésem van a hasamban mintha megjönne, a barnázásom teljesen elmúlt. Fájdogál, feszít az alhasam. A cicim meg érzékeny! Remélem pozit tesztelsz!!!!!

A.

2012. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

sziasztok.én 8-9 napon vagyok.a szokásos mens elött dolgam megvannak(görcsölgetéek,pattanások,petefészek szúrka),ugyhogy én annak tudom be h meg fog jön.sajnos nálam már előfordult,h 10-12 napos volt a uteáls fázsom,igy már bármkor várhatom,amnek nem örülök.tesztem,csak egy lli van tthon,az 25-ös,igy nem érdemes tesztelnem sem majd,jövő hét közepe elött.

lnkeld be a tesztet,több szem többet lát.

2012. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon halvány, de így képen nem látni annyira, élőben jobb :) Aztán lehet, hogy nega, ki tudja, de látszik negatívban is.

2012. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hat,megmondom oszinten,en latok valami halvany csikocskat azon a teszten! :D Kivancsi leszek 2 nap mulva erosodik-e,nekem gyanus,hogy baba van a dolgoban! :D Halkan gratulalok,aztan szolj am,ha megint teszteltel! Az a baj,hogy nekem is 1 tesztem van itthon,de tuti nem birok 2 napot varni! :P Viszont az en csikom(ha egyaltalan tenyleg ott van),meg lefenykepezve sem latszik :)
2012. ápr. 22. 18:15
 16/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem tudtam fényképezni, csak kb 15 perc után. Addig csak alakulóban volt. Most viszont már ilyen, hogy megszáradt. remélem nem csap be.

[link]

És itt a negatívja is, szerintem látszik :)

[link]

Nagyon szorítok mindkettőnknek!!!!!! Remélem erősödni fog! Én lehet, hogy holnap reggel tesztelek, ha nem bírom ki :)))

Negatívja is van, nagyon szépen látszik azon is :)))

2012. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kétszer küldtem el a negatívos mondatot :D bocsiii :)

annyira szeretnék már neki örülni, de még nem merek! Majd ha kedden erősebb lesz, vagy holnap. Akkor már talán :))

2012. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hat csajok a ma reggeli tesztem nekem egy nagy negativ lett :(
2012. ápr. 23. 08:53
 19/30 A kérdező kommentje:
Valakinek valami tunet,esetleg teszt eredmeny? :)
2012. ápr. 24. 18:58
 20/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A. vagyok :)

Én ma vagyok a 14. dpon. Ilyet teszteltem ma reggel :)

Kettőt is csináltam, mert nem hittem el :)

[link]

Azóta csináltam már most délután is, annyira hihetetlen, az még erősebb :))

Szurkolok Nektek Lányok, ameddig nem jön meg, addig van remény! Vagy ha megjött, akkor kitartás és a következő hónapra mindent bele! Sikerülni fog!!!!

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!