Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet pozitív?

Szerintetek ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy predictor tesztet, elvileg 12,5 erősségű. Már akkor mintha sejlett volna rajta valami.

elvittem magammal, majd mikor megnéztem ilyen lett! tudom hogy száradási csík is lehet, de lehet ennyire kivehető? Vasárnapra nem várnám, és már nagyon rég szeretnénk babát. Sajnos csak x epil tesztem van az meg 25-ös így nem tudom az reggel mutatna e valamit.


[link]


[link]


2012. ápr. 19. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet pozitív bár nagyon nagyon halvány! Szerintem 2-3 nap múlva reggeli pisiből csinálj még egy tesztet és az már erősebb lesz!

2012. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet pozitív. Én biztosan nem tudnék várni és holnap megcsinálnám a másikat. Nekem egyébként volt, hogy a 25-ös Rossmann-os teszt sokkal erősebb volt ugyanaznap nem első pisiből, mint a 10-es Qupido elsőből.
2012. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez pozitívnak tűnik,nagyon iiiis!!! :D
2012. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Gyanús! :D

Drukkolok,hogy erősebb legyen!

2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én mára nem vártam,és a hétfői tesztem volt ilyen,azóta minden nap erősödött :))))

Gratulálok,kisbabád lesz!!!

Vigyázz magadra!!!

2012. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Lányok, és a drukkokat is!


Most néztem a postaládát és megérkeztek a vaterás tesztjeim is! Így holnapra lesz 10-es tesztem is, így lehet a 25-öst meghagyom szombatra. Addigra duplázódnia kell a hcg-nek ha lesz baba!

Megírom mit teszteltem holnap!

2012. ápr. 19. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnék (nem is tudtam:)) várni reggelig. Mondjuk nekem a délutáni pisiből erősebb csíkom lett a 9.dpo-n, mint a reggeliből.
2012. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!!! :D Én így is egyértelműen látom (bár a tesztet nem ismerem), és megnéztem neked negatívban és úgy is totál látszik!!!! Nekem 3 napja volt ilyen, ma már nem kétséges. :D Gratulálok!:D
2012. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát ez még bármi lehet láttam itt már sok ilyen tesztet és volt aki babás volt é volt aki nem.

tesztelj reggel 10-esel és az már jobb lesz ha terhes vagy, vagyis erősebb lesz a csík.


2 kisfiú anyuja

2012. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pozitiv,foleg a 2. teszten latni! :) Gratula!
2012. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!