Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet pozitív?

Szerintetek ez lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy predictor tesztet, elvileg 12,5 erősségű. Már akkor mintha sejlett volna rajta valami.

elvittem magammal, majd mikor megnéztem ilyen lett! tudom hogy száradási csík is lehet, de lehet ennyire kivehető? Vasárnapra nem várnám, és már nagyon rég szeretnénk babát. Sajnos csak x epil tesztem van az meg 25-ös így nem tudom az reggel mutatna e valamit.


[link]


[link]


2012. ápr. 19. 18:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Köszönöm a drukkokat,de Én már nem tudom mit higgyek. Ma megcsináltam egy vaterás tesztet és az x epilt mind a kettő negatív lett.

De reggelre produkáltam valami rózsaszínes-narancssárgás folyásfélét.

Szóval várnom kell, ma lehet veszek egy clearblue-t ha holnap az sem mutatja biztos nincs baba.

2012. ápr. 20. 07:44
 12/14 anonim ***** válasza:

én a tegnapi első tesztedet negatívnak látom.Az száradási csík szerintem.

A második talán pozi,de abban sem vagyok biztos.

Ha ma reggel 2 különböző is - mutatott,akkor szerintem nem vagy babás.

Bár amíg nem jön meg van remény..

2012. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


A két teszt ugyanaz! Az egyik a tesztkazettában lefényképezve, a másik pedig kivéve a kazettából, hogy az üveg ne tükröződjön vissza!


Igen várok nincs más hátra!

2012. ápr. 20. 09:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok tesztet kipróbáltam én is de mindegyiken halvány volt a rózsaszín! Elvileg halványnak is kell lennie, csak akkor sötétedik ha terhes vagy!
2012. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!