Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív PG/53 ovu teszt!...

Pozitív PG/53 ovu teszt! Mikor akciózzunk?

Figyelt kérdés

Szerdán 1 páfrány, tegnap nagyon sok páfrány és ma reggelre tele volt páfránnyal (tudom, délután kell nézni, de reggel is megnéztem.)

Ma este még nem késő együtt lenni???? Csak most lesz lehetőségem rá. Amúgy még csak a 11.napon vagyok, de már 2 napja jelez páfrányokat és szerintem ma lesz totál pozitív a teszt. Ma este jó lehet az időzítés? Jaj, már kész vagyok ettől, hogy 24 órám van arra, hogy a kiszabadult petesejtem megtermékenyüljön. Miért nem 3 napig termékeny a petesejtünk?????? :(


2012. ápr. 20. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Elméletileg az ovu előtt 2-3 nappal kezd el páfrányosodni. Vagyis akkor elméletileg a ma este pont jó időzítés! Amúgy ezzel a 3 napos megtermékenyíthetőséggel szerintem sokan így vagyunk. Túl rövid az 24 óra! De sajnos ezen változtatni nem tudunk.
2012. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!