Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? De hogy?

Terhes lehetek? De hogy?

Figyelt kérdés

2 napja kesik a menzeszem.Meg tegnap nem gondoltam hogy esetleg terhes lehetek,de ma mar megfordult a fejemben.De fogamzasgatlot szedek nagyon regota,es egy szemet sem hagytam ki az elmult honapban,sem elotte.Raadasul az utolso menzeszem elott 2 hettel,illetve utana ket hettel nem voltunk egyutt a parommal,egeszsegugyi okok miatt,es massal sem voltam,mielott megkerdeznetek.Kb 2 hete votunk azota eloszor egyutt,de hangsulyozom,evek ota fogamzasgatlot szedek,es most nem jott meg.Tegnap es tegnapelott fajt a hasam,ment is a hasam(ilyenkor nekem mindig igy van),teljesen ugy tunt meg fog jonni,de meg mindig nem,es mostmar hasfajasom sincs,semmi jele hogy megakarna jonni.Tesztet mivel nem gyanakodtam,meg nem vettem,ma fogok venni,de csak reggel csinalom meg,mert ugy tudom a reggeli elso pisiles a legbiztosabb.Megis most mi lehet?Lehetek igy a leirtak alapjan terhes?Es raadasul meg nem terveztunk babat,igy mostanaban nem vigyaztam semmivel,voltam szolariumban meg par napja is,tehat tobbszor,edzettem sulyzos gepeken,proteint szedtem,bar gyenge,noknek valot,festettem a hajam,ezt mind az elmult heten peldaul,es ha tenyleg terhes vagyok,akkor mar az elmult heten is az voltam.

Legyszi irjatok,mi lehet,terhes lehetek,vagy egyeb okozza a menzesz elmaradasat?



2012. ápr. 20. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"Raadasul az utolso menzeszem elott 2 hettel,illetve utana ket hettel nem voltunk egyutt a parommal,egeszsegugyi okok miatt"

Milyen egészségügyi ok miatt?

Amúgy sajna egyre több esetről hallok, hogy ezek a nagyon alacsony hormontartalmú fogamzásgátló mellett estek teherbe.

2012. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szedtél esetleg gyógyszert? Pl antibiotikum, mert arról köztudott, hogy gyengíti a fogamzásgátló hatását, sokan így esnek teherbe tabletta mellett.

Tabletta mellett, főleg ha rendesen szedted, szinte napra pontosan meg kéne jönnie, szóval nem árt, ha holnap reggel tesztelsz egyet.

2012. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat,egy nagyon tartos huvelygombam volt,amit nagyon nehezen tudtunk kikezelni,es ezert tilos volt a szex,termeszetesen.
2012. ápr. 20. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem tudom milyen gyógyszert kaptál a gombára, de tudtommal az is semlegesítheti a hatást. Nekem is volt ilyen bajom, a doki 1 hónapig még óvszeres védekezést ajánlotta utána.

2012. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen gyógyszert szedtél, de mikor nekem volt ilyen fertőzésem, nekem is azt tanácsolta a doki, hogy óvszerrel is védekezzünk! Szóval simán lehetsz terhes!
2012. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 1 éve szedtem fogamzás gátlót és rendszeresen szedtem!

Most pedig 32 hetes terhes vagyok!

2012. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Azt elfelejtettem hogy fogfájásra antibiotikumos kezelést kaptam! A miatt gyengült meg a hatása a gyógyszeremnek!

2012. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont az állhat a hatásgyengülés mögött, hogy évek óta szeded. Ilyenkor ritkán, de előfordul, hogy gyengül a hatásuk. tesztelj.
2012. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem,mar ketszer is es negativ lett.Jovo hetre programalt az orvos.Nem tudom mi lehet,akkor mitol maradt el a menzeszem...
2012. ápr. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!