Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már biztos nem terhesség,...

Ez már biztos nem terhesség, ugye? Görbe mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]


Úgy nézzétek a görbém, hogy 20-27. cn-ig nem védekeztünk, szóval rendes pé-kor nem eshettem teherbe. Kizárólag soron kívüli pé jöhet szóba. Utólag eszembe jutott, hogy aznap amikor elkezdtem pecsételni (27. nap) egész nap úgy szúrt a petefészkem, mint pé előtti napon szokott, szóval leginkább azon a napon tudnám elképzelni azt az extra pé-t.

Eredetileg úgy terveztem, hogy holnap reggel tesztelek egy utolsót, annak már mindenképpen pozitívnak kellene lenni (ha van baba), hiszen már eltelt 2 hét a 27. cn óta. De nem igazán merek tesztelni. Félek, hogy negatív lesz, és kiderül, hogy cisztám van, vagy valami hormonális probléma.

Tünet még mindig csak annyi, hogy gyakran van enyhe mensis érzésem, és esténként kicsit ráz a hideg. A folyásom már egy hete olyan, mint pé-kor szokott lenni, de mennyiségileg kb a duplája.

Ha negatív lesz a teszt és elmegyek nőgyógyászhoz, ugye ezzel nem fog hülyének nézni?

Tudnátok egy-két megnyugtató szót írni?


Ez volt az eredeti kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2012. ápr. 20. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Két "probléma" van görbeelemzés szempontjából:

az egyik, hogy nem mérted a hődet minden nap. És pont az ovu körüli kritikus napokon nem. Bár az valószínűsíthető, hogy megtörtént, mert a hőd fent maradt, de hogy pontosan mikor, azt már nem lehet megmondani a hiányzó adatok miatt. Valószínűsítem, hogy kicsit később, mint ahová húzta a gép a vonalat.

A másik, hogy nem jelölted az aktusokat sem, így aztán csak vaktában lövöldözés lenne bármit is mondani.


Tesztelni lehetne egyet, az biztosat mond majd, mert ha van baba, akkor annak már mutatkoznia kellene.

Így összességében mindenképp az orvos kell majd.


Legjobbakat!

2012. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég magas a hőd, így én eltudom képzelni hogy terhes vagy. Szerintem várj még 1-2 napot aztán tesztelj újra, ha akkor is negatív akkor irány a doki. Ne aggódj, nem fognak hülyének nézni. Vidd el a görbédet, mutasd meg neki.

Szurkolok, hogy baba legyen.

2012. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.-nak: a kerdezo nem szeretne babat. Vedekezesnek hasznaljak a modszert.


Szerintem nem vagy terhes, de tenyleg jo magas a hod. Megnyugtatas keppen a doki jo otletnek tunik. Hulyenek miert nezne? Azert van ott, hogy ha valami problemad van megvizsgaljon. Esetleg ra is kerdezhetsz, hogy normalis is-e az ilyen magas ho.


Majd irj, hogy mi lett vegul.

2012. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a teszttől nem lettem sokkal okosabb. Reggel üvegbe pisiltem, és egy fél órája csináltam meg a tesztet (Clearblue). Igen halvány + lett. Azt olvastam erről a tesztről, hogy ha a csík hajszál vékony, akkor azt negatívnak kell minősíteni, de az enyém vastag volt, csak elég halvány.

Az a legfurcsább, hogy ahogy szívta magába a vizeletet, rögtön megjelent a függőleges vonal, viszont most fél óra után már azt mondanám rá, hogy negatív. Tudom, hogy elvileg az első 5-10 percben kapott eredmény számít, de ilyet még nem hallottam, hogy ahogy szárad a teszt, eltűnik a csík.

Egyébként is ha a ciklus végén volt az az extra pé (ami megtermékenyülhetett, mert 27. cn-on emlékszem, hogy együtt voltunk), akkor is azóta már 16 nap telt el. Nem kellett volna már erős pozitívnak lennie? No mindegy 2 nap múlva megismétlem a tesztet. Ha ez valóban pozitív volt, akkor erősödnie kell a csíknak.

Bocsi, hogy hosszú voltam.

2012. ápr. 21. 12:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a Clearblue sem túl megbízható teszt (pedig 10 percen belül tényleg halvány + volt). Ma teljesen negatív eredményt kaptam egy másik teszttel, tehát ciszta, hormonális zavar vagy gyulladás okozza a gondot.
2012. ápr. 23. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!