Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitiv lenne ti is lássátok?

Ez pozitiv lenne ti is lássátok?

Figyelt kérdés

Medi lab teszt ez 25-ös ugy tudom...4dikén voltunk együtt


[link]


[link]



2012. ápr. 21. 07:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én látom mind a kettőn a 2. csíkot is.
2012. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
2napja Gabriel tesztem is csikos lett ezért probáltam meg más fajtával hogy tényleg igy van e
2012. ápr. 21. 12:15
 23/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


17-es vagyok! most tudtuk meg 3 napja, hogy kisfiú, voltunk 4D-n!

Sok boldogságot és hatalmas gratula a 4 gyerkőchöz:))

(Irigyellek mert én is szerettem volna minimum 3 gyerkőcöt, de úgy látszik kettő lesz csak mert a fránya anyagiak, meg a férjem sem szeretne egyelőre többet azt mondja...) Na de örülök a kettőnek is, nagy boldogság a gyerkőc, az biztos:))

2012. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:-)kicsit még parázok de kedden ismétlek tesztet
2012. ápr. 21. 16:22
 25/29 anonim ***** válasza:

Én mindegyiken láttam csíkot! :) Csak azért "inogtam meg", hogy esetleg mégsincs baba, mert nekem is volt két + medi-labom, pedig baba sehol. :( De ha a Gabriel is pozitív akkor juhuuuu, gratulálok. :)


Akinek cisztától lett sajnos + tesztje, annak üzenem, hogy az nem úgy van, hogy aki terhes, annak egyértelműen pozitív! Ez kizárólag attól függ, hogy hányadik napon teszttel az ember. Én mindhárom gyerekemmel menszi előtt teszteltem, nagyon halványat. Itt legtöbben le is hurrogtak, hogy tök negatívak, képzelődöm..stb. De neeem, 2 itt téblábol körülöttem, egy meg pocakban. ;)

2012. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
kedves utolso gratula!nekem kicsit azért is nehéz mert ugye nem menstruálok a szopi miatt...:-)ha tudnám kellene meg jönnie könnyeb lenne:-)
2012. ápr. 21. 18:30
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt múlt hónapban , de sajnos nem volt volt baba, drukkolok neked hogy legyen!!!!!!
2012. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én látom a teszten a második csíkot, de ha csak medilabot csináltál volna, akkor nem mondanám, hogy tuti. De, ha a Gabriel is pozi lett, akkor szerintem babás vagy. Gratulálok. (nekem medilab álpozitívból rengeteg van. Már arra gondoltam, hogy azon gyárilag van második halvány vonal:-)
2012. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nah terhes vagy ???? Izgulok k))))
2012. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!