Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy menstruáció?

Terhesség vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
04.04.én jött meg utoljára,a ciklusaim 20-26 naposak.Pár napja fel vagyok fújódva nagyon,tompa fájdalmat érzek néha a méhemben(nem görcs).A mellbimbóm nagyon fáj amikor fürdök vagy ha hozzáér a ruha.

2012. ápr. 22. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet ez is meg az is! A legcélszerűbb ha vársz hó végéig ,mert ahogy írtad milyen ciklusaid vannak ez lehet annak az elő jele is ,hogy 24.én megfog jönni a nem várt! Sajnos nekem is ugyan ilyen ciklusaim vannak mint neked! Ha pedig nagyon kíváncsi vagy akkor 25-26.a körül vegyél egy tesztet!
2012. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt igazából te érezheted a legjobban, csak légy magadhoz őszinte. ;) Ha szoktak lenni ilyen tüneteid máskor is, akkor ez inkább a menszi lesz. De ha nem szokott, akkor meg inkább baba. ;)

Én menszinél sosem éreztem a cicim, csak fájdogált a méhem. Terhesen viszont - mindháromnál - az első jeleim a ciciszurka, mellbimbó-érzékenység, hüvelynyilalás, méhérzékenység volt. Szóval nekem nem egyeztek a tünetek a menszissel, így hamar sejtettem a dolgot. ;)

2012. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma pozitív tesztem lett!! Erre vártam csak nem mertem benne még bízni mert a mensis tünetekkel kezdődött,kivéve az álmosságot:) Köszönöm a válaszotok!
2012. ápr. 24. 08:23
 4/6 adriennjeni ***** válasza:
Gratulálok, de jó neked! :)))))) én rég próbálkozom a teherbeeséssel, de sajna nem sikerül. Most nekem is ezek a tüneteim vannak, de gyanítom, h még mindig csak a mensim! :(
2012. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt! Én pedig drukkolok neked!! Clostibegyt szedtem én neki köszönöm! Ha még nem próbáltad akkor nagyon ajánlom!Nekem már 2szer segített:))
2012. ápr. 24. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-) nekem 28.án lesz ovum már dolgozunk a párommal a babán! Remélem nekünk is összejön 1.5 év után! Nektek sok boldogságot és jó egészséget kívánok!
2012. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!