Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mai vereséggel elúszott a...

Mai vereséggel elúszott a remény a második hely megszerzésére szerintem, ti hogy látjátok? Már csak a portugálokkal (2-szer) és a dánokkal játszunk. Sajnos így a 3-dik hely elérése is bravúrnak tűnik.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jól látod,szerintem ez az edző sara volt,hogy lehet csatár nélkül felállni?Nem értem.A játékosokat nem hibáztatom könnyű mondani ,hogy csak meg kellett volna tartani a labdát,de hát ha bejön három pont!utólag okos az ember sajnos.szomorú vagyok nagyon.
2009. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
kár, hogy Ibrahimivic-nak ilyen hamar meggyógyult a lába...
2009. szept. 5. 22:45
 3/21 A kérdező kommentje:
pontosabban: Ibrahimovic
2009. szept. 5. 22:46
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Csak mákja volt az egész meccsen egy nagy nulla volt csak mákos a srác,de mi csatár nélkül soha a büdös életben nem fogunk nyerni!
2009. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
sajna csoda kéne már hogy kijussunk. de megjegyzem a 2. hely amire hajtunk még csak pótselejtezőt ér, tehát semmi sem garantált még úgy sem. De ha oda-vissza megverjük a portugálokat, vagy oda-vissza döntetlen és a végén lefizetjük dániát akinek akkor már tökmindegy lesz, akkor még van esély.
2009. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nagyon kellett volna az az 1 pont!!!

Ibrahimovic tényleg az a fajta labdarúgó,aki 89 percen keresztül csak bénázik,lődörög,nem csinál semmit,aztán az utolsó percben gondol egyet és eldönti a meccset...

2009. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megnyerjük a maradék 3 meccset is kijutunk.
2009. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ibrahimovich a világ mostani legjobb középcsatára, attól még, hogy tegnap (vagy akár a válogatottban mindig) rosszul játszott még így van. Nem véletlenül fizetett érte a tavaly mindent megnyert Barcelona Eto'o + 50 milliót.
2009. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

egymás után kétszer lehet nyerni Portugália ellen?

én ebben nem hiszek

hitetlen vagyok...................uhhhhh

2009. szept. 6. 10:51
 10/21 anonim ***** válasza:

Ibra tényleg jó, de őt nem ezért vette meg a barca, amiben ő a legjobb az a labda megtartása. 1-1ben jóformán lehetetlen elvenni tőle a labdát!


Úgyhogy zért ezzel a kijelentéssel erősen vitatkoznék (mármint hogy ibra a világ legjobb kcsa). pl ha csak a barcában maradunk, már Messi jobb nála. Aztán ott van a chelsea-ből Drogba aki mióta chelses szinte az összes döntőben betalált amikor játszott, de még elég sok más is van.

2009. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!